1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Need for Speed: Most Wanted- gameplay, data premiery

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 4, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na konferencji Electronic Arts nie mogło zabraknąć nowego Need for Speeda. Kolejna część, z podtytułem Most Wanted. Zobaczyliśmy pierwszy gameplay, a ponadto ujawniono sporo szczegółów na jej temat oraz datę premiery.

Zgodnie z przewidywaniami, Need for Speed: Most Wanted to remake odsłony, która ujrzała światło dzienne w 2005 roku. Tym razem jednak za jej stworzenie odpowiada studio Criterion, autorzy serii Burnout oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Gdy tylko do sieci trafi gameplay z konferencji EA na E3, niezwłocznie dodamy go do tej wiadomości.

Need for Speed: Most Wanted odda do naszej dyspozycji otwarty świat, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w wariancie rozgrywki wieloosobowej. Twórcy zapowiadają emocjonującą rozgrywkę, podczas której niejednokrotnie będziemy uciekać przed policją próbującą zatrzymać nas za wszelką cenę. Docelowo mamy stać się najbardziej poszukiwanym kierowcą, umykając zawsze stróżom prawa, korzystając z rozmaitych kryjówek.

Need for Speed: Most Wanted w multiplayerze nie będzie zawierał ani menu, ani lobby. Twórcy nie chcą najwidoczniej, by gracz marnował czas i mógł od razu wziąć udział w zabawie, która, co warto dodać, będzie przeznaczona dla maksymalnie dwunastu osób. Grając wspólnie z innymi, otrzymamy szereg wyzwań do ukończenia. Wiadomo również, że pojawi się Autolog 2, czyli nowa wersja systemu, dzięki któremu możemy porównywać swoje wyniki z rezultatami innych graczy i pobijać rekordy ustanowione przez pozostałych użytkowników. Zdobywać będziemy także punkty doświadczenia.

Need for Speed: Most Wanted będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 od 1 listopada. Edycje konsolowe będą odpowiednio wspierać sensor Kinect i kontroler ruchowy PlayStation Move.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Przecież to jest Burnout pod szyldem Nfs ale mi się bardzo Burnoucik podoba :)

4. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli mam ciągle uciekać przed policją i coś rozwalać to ja już podziękuje.

5. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    I tak nie odda klimatu z 2005 r :/

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mowilem ze Criterion = kupa, ale liczylem ze cos zmienia, niestety tak jak myslalem, oni nie zrobia porzadnej gry, nastepny nfs w ktorym hamulec jest zbedna funcja...

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  8. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mnie też się podoba. Czekam na ten tytuł ;)

9. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zgadzam sie z Suchym, nie udzwignie tytułu...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zniszczyli Most Wanted z 2005r...

1 osoba to lubi.
  11. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Nie tyle ze nie uciagna tytułu tylko go zniszczą, od dawna juz ea niszczy NFS, po NFS MW bylo coraz gorzej, w nowe juz nie gram poprostu sie nie da, chce porządnego "Potrzebuje przedkosci"!z!z!z!

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to już need nie jest drugi burnout, ale z drugiej strony serii i tak groził upadek.

13. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Most Wanted robiło inne studio dlatego ten nowy Most Wanted będzie sie różnic a i jeszcze mineło sporo czasu

14. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem w burnouta jakiegoś i teraz widze to samo pod szyldem nfs:most wanted (dodali policje).
    A stare most wanted to najlepsza gra na ps2 jaką miałem ,a teraz EA na moją kase nie ma co liczyć.

15. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ea oddało project cryterion bo się bali ,że seria upadnie:) a cryterion nie robi real symulatorów raczej:) z needa się zrobi burn:)

16. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech podciągają to pod szyld NFSa, ale niech ta gra będzie miała dobry model jazdy, bo jak będzie podobny do tego z Hot Pursuita to nic nowego nie wniosą. Do tego MW + zniszczenia własnego wozu? To nie MW. Czekam na jakieś dalsze info, zobaczymy co z tej gry będzie.

17. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja wole tego need od cryteriona niż od ea(the run black box)burna gram do dziś:)hot pursuit też ,wiec gra jest w dobrych rękach. jak ktoś woli normalniejszy wyścigi to jest forza 4:)

18. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Zagraj sobie w starego "Hot Pursuit II" oraz starego "Most Wanted z 2005r" to co zobaczyłem na tym filmiku to profanacja...

19. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    most wanted był za długi znam obie gry. up nie pisałbym opini jakbym nie grał i nie znał obu gier.

20. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh to coś nie ma prawa nosić pod tytułu Most Wanted. Raczej Crap Wanted ! :( Porażka zdecydowanie nie czekam na ten crap.

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Most Wanted bez BlackListy i ponurego klimatu nie jest Most Wantedem. Dostaniemy jakieś cukierkowe gówno, które będzie się kręciło wokół Autologa... żenada.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum