1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Splinter Cell Black List

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez invisible, Czerwiec 4, 2012.

1. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pojawily sie screeny z nowej czesci traktujacej o Sam'ie Fischer'e. Platformy docelowe to PS3, Xbox 360 oraz PC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ciekawie to wygląda, czekamy do północy aż Ubisoft coś powie.

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie za malo Sam'a w Samie. Wyglada to na jakis Socom, a nie kolejna czesc Splinter Cell'a. Chcialbym sie myslic, ale Chaos Theory zapewne wciaz pozostanie najlepsza czescia.

1 osoba to lubi.
  5. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O no Splinter Cell, czekałem na to :) Uwielbiam serię SC, no czekamy na konfe ubi ::)

6. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ech.. i znowu Sam bawiący się w Rambo? Żeby chociaż dali możliwość wybrania sposobu przejścia gry (tak jak w nowym Hitmanie, gdzie będzie można załatwiać sprawy po cichu, albo rozwalać wszystko dookoła) ale coś mi się wydaje, że znowu będzie powtórka z rozrywki i nadal będziemy się bawić w "zaznaczanie" przeciwników i likwidowanie ich hurtowo pistoletem, czy też innym dziadostwem. Jezu, jak ja bym chciał wrócić do czasów Chaos Theory, albo Double Agent...

Wczytywanie...

Poleć forum