1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Trailer i gameplay z Halo 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 4, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Microsoft swoją konferencję zaczął z wysokiego C - od utrzymanego w podniosłym tonie trailera i filmu z rozgrywki.

Zgodnie z oczekiwaniami, Microsoft pokazał na swojej konferencji na E3 2012 najnowszą odsłonę niezwykle popularnej serii strzelanin, Halo 4. Ogłoszono, że przeciwnikami gracza będą Forerunnerzy, pokazano też m.in. nowe uzbrojenie, w tym gogle prezentujące obraz w podczerwieni. Zapis z pokazu, jak również świeże screeny, możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy, że Halo 4 po raz pierwszy w historii serii powstaje bez Bungie. Pałeczkę głównych producentów przejęło 343 Industries, które do tej pory jedynie pełniło funkcję wspierającą. Jak spisze się pełniąc bardziej odpowiedzialną rolę? Właściciele Xboksa 360 będą mogli się o tym przekonać już 6 listopada tego roku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przyznam szczerze, ze jakos nigdy nie trafialo do mnie to uniwersum, ale gameplay Halo 4 mnie rozwalil. Mysle, ze to bedzie lepsza gra niz pierwowzor co jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Dodatkowo czuc w niej troche klimatem Metroida. Jak ktos gral w ta serie na GC to wie o co chodzi. Ogolnie ja sie jaram.

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mi się ona kojarzy crisis 2:)

5. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Wygląda pieknie, must have na pewno. :D

6. priboj

priboj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Mam wszystkie Halo, więc tą też trzeba będzie kupić :)
    Wygląda nieżle

Wczytywanie...

Poleć forum