1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Ubisoft wyjaśnia, dlaczego Michael Ironside nie jest już Samem Fisherem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 6, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Splinter Cell: Blacklist doczekał się pierwszego dziennika producenta, w którym od razu poruszono kontrowersyjny temat - dlaczego Michael Ironside nie podłoży głosu pod Sama Fishera.

Eric Johnson to nowy Sam Fisher. Decyzja o rezygnacji z usług Michaela Ironside'a wzbudziła wiele kontrowersji. Ubisoft był na taką reakcję przygotowany i już wyjaśnił przyczyny tej zmiany. - W tej grze łączymy ze sobą twarz, ciało i głos - mówi dyrektor David Footman. Aktorzy nie tylko podkładają głos postaciom w Splinter Cell: Blacklist, ale wręcz odgrywają sceny z gry - oczywiście z kamerami nagrywającymi ich zachowania, gestykulacje i mimikę.

- To bardzo wymagający proces - przyznaje Michael Ironside. A Footman dodaje: - Potrzebowaliśmy kogoś, kto wniesie do dialogów swoją fizyczność. Eric świetnie się do tego nadaje, ma idealny wzrost i kształt ciała. Zdradza też, że dzięki takiej metodyce pracy łatwiejsze staje się reżyserowanie gry. A nowy Sam Fisher, Eric Johnson, zapewnia: - Gracze będą zachwyceni najnowszym Splinter Cellem, i to nie tylko z uwagi na zastosowaną przez nas technologię. Opowieść jest intensywna, robimy też rzeczy, których Sam Fisher nigdy wcześniej nie robił.

Na końcu materiału znajduje się miła niespodzianka: wizualizacja edycji limitowanej Splinter Cell: Blacklist przeznaczonej do przedsprzedaży. W jej skład, oprócz samej gry, wchodzą: steelbook, plakat formatu A2, ulotka i bonusowa zawartość cyfrowa (ulepszony kombinezon Sama Fishera, specjalne gogle i dodatkowa misja). Film warto obejrzeć jednak również z uwagi na prezentację opisywanego wyżej sposobu nagrań. Jeśli podobna oferta będzie skierowana również do polskich graczy, z pewnością dowiecie się o tym z naszych łamów.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Koleś w ogóle nie pasuje do postaci Sama. Mam nadzieje że trochę obniżą mu barwę głosu. Bez Ironside`a to już nie będzie to samo.

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe czy będzie polski dubbing, w chaos theory jeśli dobrze pamiętam Samowi głos poddawał Mirosław Baka i wg mnie pasował bardzo dobrze .

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie podoba mi się nowy głos Sama Fishera... Przecież on nie robi się coraz młodszy jak Krzysiu Ibisz, tylko lat mu przybywa i siwych włosów. Nie rozumiem czemu taka zmiana - przez technologię? Pfff...

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak się jaram tym Blacklist od gameplayu na konferencji Microsoftu, że nawet taki news nie jest w stanie mnie zniechęcić

7. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Grałem w chaos theory gdzie głosu użyczył Mirosław Baka i bardzo mi się podobało_Oglądając gameplay Blacklist w ogóle nie zwróciłem uwagi na głos Sama i myśle że głos Erica Johnsona aż tak bardzo nie będzie przeszkadzał w czerpaniu przyjemności z gry

8. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szkoda tylko ze od Conviction ta gra jest gownem czego bardzo zaluje bo jestem wielkim fanem tej serii od samego poczatku... A w polskiej wersji jakby uzyczyl glosu po raz kolejny Mirosław Baka bylo by bardzo milo. :)

Wczytywanie...

Poleć forum