1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3: Sniper Ghost Warrior 2 Gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Na targach Electronic Entertainment Expo pojawił się fragment gry z Sniper Ghost Warrior 2

Gra wygląda bardzo ładnie a to dzięki zasłudze Cry Engine 3, osobiście mam nadzieję że City Interactive poprawi AI z pierwszej części, i nie będzie się dostawało head shotów z końca mapy będąc schowanym w krzakach. Premiery można się spodziewać zimą tego roku lub dopiero w 2012r

Dla Xboxforum.pl /BaX

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra wyglada fajnie. a ja sie nie moge doczekac sdk do cryengine3. bedzie za darmo za 2 miechy. wiec bedzie mozna zakodowac jakas gierke na tym cudzie.

Sent from X10 2.2.1 DT

4. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też mam taką nadzieję, że poprawią AI z pierwszej części bo troszkę psuło to zabawę. Poza tym jest miodzio widać od razu, że na innym silniku. Jak dla mnie jest oki :)

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jest ładnie, ale i tak moim zdaniem panowie z CI nie wykorzystali nawet w 60% mocy CE3. SGW2 nie ma nawet porównania do C2 (graficznie). Nie mniej, jest i tak lepiej, niż w jedynce, więc z wielką chęcią zagram :)

Edit:
    Chociaż może to wina, że gra jest w wczesnym stadium rozwoju i dlatego wygląda, jak wygląda?

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    CI się rozwija :D
    SGW2 wygląda super.
    Poczekamy,zobaczymy.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znając życie to tylko silnik w tej grze się zmieni. City Interactive nie wydało jeszcze żadnej gry, która nie byłaby zapełniona po brzegi bugami. Jak nie AI, to fizyka. CI się rozwija? Wątpię żeby zatrudnili jednego porządnego programistę od czasu wydania pierwszego Snipera, a testerów to chyba w ogóle nie mają. Ja myślę, że oni jak robią jakiś poziom, to go przechodzą w 10 osób, każda po razie, no i jak każdy "zaliczy" dany level, to biorą się za następny. A potem kto cierpi? Gracze. Nie dość że zabulą jak za kartofle to dostają bubel jakich pełno w dzisiejszym rynku gier.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum