1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

e74:1022 pomocy !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez varon23, Sierpień 24, 2012.

1. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    witam , mam problem z moim xboxem , mój znajomy (także użytkownik tego forum) założył mi wczoraj radiatory na ram ,chip i ana/hana, a na układ bga od gpu pewną zaschniętą substacje , którą można było zdejmować nie zmieniając formy oto zdjęcie miejsc :ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    konsola wywala e74 , kod to 1022 , wyczytałem że to ana/hana , wiatraki się normalnie kręcą , wymieniłem pastę pod gpu , gpu się grzeje jak zawsze , zmieniałem kabel na av i to samo ciągle, napęd chodzi , chip i ram jest ciepły , ana/hana trudno dostrzec bo ciepłe powietrze z gpu na nie chucha radiatory miały zmniejszyć nagrzewanie się gpu , gdy wszystko to założył konsola się włączyła , potem jak juz było menu to wywaliło 2 rrod a potem po restart 1 rod, chciał bym tą konsolę uruchomić chociaż żeby chodziła jakiś czas , bo chcę sprawdzić czy ona nadal ruszy , potem naprawiać ją do czasu puki nie kupię sobie nowej konsoli , proszę o pomoc i wyrozumiałość

i jak coś to nie mam gumek na ramy z dołu bo mi konsola jakoś nie potrzebowała juz oryginalnie ,x-clamp mam taki że mam dodane plastikowe podkładki co mi zwiększają nacisk , konsola była kiedyś serwisowana , nigdy nie miała 3 rrod jak sprawdzałem to układ bga w gpu wygląda normalnie , nic nie ma naderwanego , w chwili wyłączenia się konsoli nie było żadnego zwarcia

FILM: http://www.youtube.com/watch?v=JPGT2tprdTA&feature=youtu.be

JA SIĘ NIE PYTAM CZY JUZ PO KONSOLI I CZY MAM KUPOWAĆ NOWĄ, TYLKO JAK NAPRAWIĆ W DOMU NA JAKIŚ CZAS

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak nie masz sprzętu, to naprawa kamikaze zabePieczyc tasma kondensatory i plyte glowna. Piec 20 minut od gory i dolu 15 minut 250 stopni ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    spróbuję , żeby zadziałało , bo chcę jeszcze coś zrobić na tej konsoli , a ten kto zepsuł to będzie bulił ;/

kiedyś na pierwszej mojej konsoli złapałem e74 , tak nagle , włozyłem 2 razy do piekarnika , potem ostygło i hulało długi czas , konsola padła na zimnych lutach pod cpu , a pod cpu bez rebalu się nie obejdzie

5. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    To teraz mu oddaj. Bo coś się stanie w piecu i nie odda Ci kasy.

6. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    ja w naprawie w piekarniku jestem mistrzem :p

a tak w ogóle to którego pieca ? bo ja rozpaliłem już ogień i już się pali konsola

Żart:p

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Oby zakalec nie wyszedl.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    ok dodałem drożdży może urośnie moje ciasto i będzie miejsca więcej i mi napęd nie będzie przeszkadzał w dodaniu wiatraka na gpu :p

teraz czekać aż wystygnie , żadnych spuchlizn,pęcherzyków powietrza ani zmiany barwy :D
    wszystko wygląda tak jak wcześniej , jak wystygnie to zobaczę czy chodzi , jak nie będzie chodzić to trzeba będzie jakiegoś fixa zrobić , niewiem , gumki na ramy , nacisk na hana

nadal to samo ;/ nic się nie zmieniło ku**a

9. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli albo utłukłeś gpu, albo jakiś lut się utlenił.

Koszt nowego gpu to ok. 100zł.

10. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Chińskiego gpu, który nie wiadomo jakiej jest jakości :). Konsola do śmieci :)

11. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
  12. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak na pewno się nadaje na to .

13. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    jak to by nie nadawała się na to ? , układy bga nie tykane , kondensatory nie spuchnięte , wszystko na swoim miejscu , nie ma zmienionej barwy żadnego z układów

14. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No akurat tam skąd ja czerpię nowe gpu, to są dobrej jakośći. Są to gpu fabrycznie nowe, które posiadają jakieś zadrapania na laminacie, odpryski lakieru. Jeszcze nikt nie narzekał na konsole z tymi gpu.

Mogłeś zabić grafikę, aby nic się nie stało zalecane jest podnoszenie temperatury na pcb stopniowo o max 0,3C/s. Dopiero gdy całe pcb jest odpowiednio nagrzane, to można zacząć grzać od góry układ. Piekarnik niestety tego nie potrafi.

15. varon23

varon23 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    zduńska wola
    tej konsoli po piekarniku nic się nie stało , żadnej zmiany koloru nic , nawet wszystko działa , ekran jest , ale nie włącza się nadal , tą konsolę sobie sprzedam komuś , jak ktoś będzie chciał to na dawce organów , albo do serwisu , ja kupuje inną konsolę . pozdrawiam , myślę że temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum