1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74, a reballing

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Corristo23, Czerwiec 14, 2010.

1. Corristo23

Corristo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam konsole z 2007 roku i jak większość konsol z tego roku dopadł mnie błąd e74. Jestem już po gwarancji, w dodatku jest przerobiony, więc o Microsofcie nie ma mowy. Słyszałem, że reballing pomaga, ale nie koniecznie na długo. Tutaj nasuwają się moje pytania:
    1. Czy opłaca mi się go naprawić i na nim jeszcze grać, czy lepiej sprzedać konsole i nabyć jaspera.
    2. Ile czasu po profesjonalnym reballingu mój xbox pociągnie.
    3. Czy może mi ktoś wskazać dobry serwis, który wyświadczy mi profesjonalną usługę, po której xbox pociągnie długo?? Osobiście sam nie wiem po czym poznam, że serwisant zrobi dobrą robotę, czy też odstawi fuszerkę znaną z filmików na youtubie.
    4. Czy może mi też ktoś wytłumaczyć, dokładnie na czym ten błąd polega, ponieważ na każdym forum widzę opinie różniące się od siebie w większym lub mniejszym stopniu.

Z góry dziękuje za pomoc. :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    z tego co mi wiadomo na e74 są 3 lata gwarancji, jeśli nie masz zarejestrowanej na xbox.com , zalatw sobie paragon zadzwoń na infolinie i tyle,a to że masz przerobioną to sie nie martw, ewentualnie odeślą nie zrobioną...

4. HandBurner

HandBurner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomiechówek
    Konsole po przerobieniu chyba Ci naprawią , mój znajomy miał 4 74 lecz po czwartym odesłaniu do naprawy mu nie przysłali bo z twierdzili że się nie opłaca .

Wczytywanie...

Poleć forum