1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74 jaki serwis ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zielak20051, Wrzesień 17, 2009.

1. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Witam :) Wczoraj dopadł mnie ten straszny błąd a mianowicie E74 :( i mam do Was pytanie czy polecilibyście mi jakiś dobry serwis co naprawiają konsole? Wiem, że na allegro jest tego sporo ale nikt nie wie na kogo tam się trafi :( W internecie znalazłem tylko
    Kod:
    http://www.iksboks.eu/product_info.php?products_id=278
    ale może Wy mi jakoś poradzicie :) Pozdrawiam i czekam na ODP :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Obstawiam że gwarancja nie wchodzi w grę więc niestety. Miałem ten błąd ale bez odesłania do M$ nawet po naprawie wytrzyma co najwyżej rok. Naprawy na allegro są raczej najlepszym pomysłem. Polecam kogoś nieopodal ciebie i odbiór osobisty to wtedy możesz być spokojny. Tylko to trochę kosztuje więc proponuje zapytać o chociaż tygodniową gwarancje od tego gościa który wskrzesi twojego boxa.

4. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zdecydowanie iksboks service. Sprawdzone przez wielu, ale za to w miare nie drogo i solidnie z szybkoscia troche inaczej bo jest to serwis tylko wysylkowy.
    A maja bardzo duzo konsol, ale az takiej tragedii nie ma.
    Robilem ostatnio wlasnie e74 plus modyfikacja "red fix"(cos co zapobiega rrod)
    z przesylka w sumie wyszlo 235zl. Mysle, ze nie drogo, a wiem ze konsola robiona w jednym z najlepszych serwisow.
    PROFESJONALNY POGWARANCYJNY SERWIS KONSOL XBOX360 XBOX 360 i XBOX

5. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Aha dzięki panowie :) To w poniedziałek dzwonie po kuriera i wysyłam :) Ale tego red fixa raczej też zrobię :) Więcej ludzi to poleca niż odradza :)

7. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    PROFESJONALNY POGWARANCYJNY SERWIS KONSOL XBOX360 XBOX 360 i XBOX Ja u nich 2x naprawiałem konsole z błędem E74 i za 1 razem wytrzymała miesiąc z hakiem i znów błąd E74 wysłałem drugi raz naprawili i sprzedałem na allegro bo pewnie znów by potrzymała miesiąc.
    Jak mi się zepsuje druga konsola to na pewno do nich nie będę wysyłał bo co to za naprawa jeśli konsola ledwo miesiąc wytrzymała w dodatku prawie miesiąc trzeba czekać aż konsola do ciebie wróci. Z mojej strony nie polecam tego serwisu.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    TO ja za 100zł wymienię na nową jeśli od daty produkcji nie minęły jeszcze 3 lata.!!!!!(Zadowolonych ponad 70 osób) Co do napraw to są wyrzucone pieniądze w błoto, najlepiej sprzedać kupić nową. Jak już naprawiać to może bonzo ma czas za 100zł wysyłkowo naprawi. Płacić 235zł haha porażka

9. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A muszą być plomby? I czy może być po naprawie?

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bez plomb, wolę bez "napraw"

Wczytywanie...

Poleć forum