1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74 kod błędu 1022

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez activ, Grudzień 31, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. activ

activ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siem-ce
    Witam.

Mój xbox już od bardzo dawna ma E74 był raz naprawiany ale to nie pomogło (chyba jakiś felerny serwis to był). Dzisiaj chciałem sprawdzić czy może samo mu przeszło (ale jestem naiwny ^^) ale z ciekawości sprawdziłem kod błędu i wyszło mi że jest to 1022. W poradniku który jest tutaj na forum przeczytałem że oznacza on
    Kod:
    1022 - AV cable error - wymiana kabla AV powinna pomóc
    Mój xbox był podłączony na oryginalnym kablu HDMI M$. Spróbowałem podłączyć go na kablu composite ale to samo. Więc co może jeszcze oznaczać ten kod ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    E74 to w 90% przypadkow zimne luty pod GPU. WIele kodow bledow jest zlych lub niekatualnych.

4. PiorunP

PiorunP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    np.uszkodzona "anka i hanka" :p a tak na powaznie :
    Przyczyną usterki E74 jest uszkodzenie bądź przegrzanie układu skalującego obraz ANA/HANA znajdującego się blisko złącza AV, może też to być wina samego kabla więc radzę sprawdzić to najpierw. W niektórych przypadkach jest to problem z GPU i może być naprawione poprzez standardowego x-clamp'a. Jeżeli x-clamp nie pomoże to trzeba skorzystać z metody "penny-fix" czyli nacisku na chip ANA/HANA.

Ja osobiscie tez to mialem kilka razy wymienilem paste pod radiatorkami odpalilem suszare i smiga juz jakis czas :p

a na nastepny raz poszukaj bo to juz bylo tyle razy przerabiane :p

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ana/hana to moze zaledwie 10% awarii. uszkodzony Ana/Hana objawia sie raczej brakiem obrazu podczas gdzy dzwiek jest.

6. activ

activ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siem-ce
    a czy X-Clamp lub penny fix wystarczy żeby to naprawić czy raczej pozostaje Reballing ??

7. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Reballing'u nikt Ci nie zrobi nie za cenę 100-200 zł..... Co do x-clampa to powinien wystarczyć.

8. activ

activ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siem-ce
    Ok dzięki za pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.