1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

e74 naprawa przed świętami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ARAkao182, Grudzień 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ARAkao182

ARAkao182 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    bardzo chciałem pograć w święta a tu parę dni temu błąd e74
    jestem z Tarnowa i zależy mi bardzo na szybkiej naprawie tego błędu przed świętami jestem gotów dojechać max 100 kilometrów
    wiem że są różne metody naprawy tego błędu interesuje mnie raczej wymiana płyty głównej żeby problem nie powracał
    zainteresowanych proszę o kontakt
    na priva podanie numeru telefonu
    mile widziane oferty z Tarnowa i bliskich okolic

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    poszukaj na allegro ofert z twojego miasta lub okolic albo umów się z kimś np. z Krakowa i podjedź powinien zrobić to na miejscu :) tzn. Wymienić Pastę i Xclamp

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W krakowie masz kilka punktów, dobrych... A w tarnowie to poszukaj na necie lub na forum. Jest dział o naprawie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum