1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74 nieprawidłowe złożenie xboxa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aras64, Październik 24, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Jakiś czas temu wymieniałem napęd w mojej 360, gdzieś przy składaniu popełniłem błąd bo obudowa domknęła się na siłę, nie mogłem wysunąć napędu za pomocą przycisku, tylko przy użyciu "X" w dashu. Jakoś nie za bardzo chciało mi się go rozkładać ponownie więc zostawiłem tak jak jest. Teraz, jakieś 2 miesiące po złożeniu mam błąd E74, z czystej ciekawości pytam się czy niepoprawne złożenie mogło się do tego przyczynić? Nie zamierzam tego naprawiać bo szkoda nerwów, ale warto wiedzieć czy to przez czystą głupotę pojawił się owy błąd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. andiko

andiko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    post, ktory nie jest durny, ale jedynie ma mnie przyblizyc do tworzenia tematow w gieldzie

4. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nie,to raczej nie twoja wina bo blad by wyskoczyl zaraz albo po kilka godzin grania a ciebie dopiero po 2 miesiacach.

Wczytywanie...

Poleć forum