1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

e74 pomocy!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kmicic93, Grudzień 14, 2009.

1. kmicic93

kmicic93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    kupilem niedawno konsole i dzisiaj wyskoczyly mi paski na ekranie i blad e 74 po zrestartowaniu konsola jeszcze dziala ale po minucie wyskakuja znow paski ale bez bledow czy to wina kabla??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    niestety musze cie zmartwic kolego.. jaka to konsola jest dokladnie??
    Ja tak samo mialem,pierwsze sprawdz czy kable nie poluzowlay sie powpinaj mocniej..jak nie to ozancza przegrzanie ukladu moj xbox to samo mial pogralem i paski na ekranie po resecie czarny ekran i Napis E74..wtedy jedyna opcja oddaj jak na gwarancji jak nie to naprawic i sprzedawac bo w 99% pojawi sie ponownie bardzo szybko

4. kmicic93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    ok podopinam kable a jak mam przerobion ato wysylac do nich??
    xbox 360 arcade + zestaw od premiuma
    rok produkcji 2007 lub 08 nie pamietam zaraz ci podam

5. kmicic93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    wrzesien 2007

6. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    hm czyli jak sie domyslam to nie Jasper..gwarancja nie wchodzi w gre jesli przerobiles konsole to nie przyjma ci jej..ale jak kable nie pomoga to na 100% sie rpzegrzewa i wtedy sprzedaj jak najszybciej i zaopatrz sie w Jaspera..
    jak pogmolem podziekuj;)
    Jak masz pytania to pytaj

7. kmicic93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    Poprawilem teraz te śmieszne kable i niby dobrze zobacze jeszcze jutro ale tez mi sie wydaje ze sie przegrzewa.... Nie chcesz moze kupic?? :p

8. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    jak juz wyskakuja oblajwy paskow albo jakis wynalazkow jesli chodzi o tekstury a zobaczysz ze to nei winna kabla to spodziewaj sie na dniach E74 i jedynie pomoze wygrzewanie lub oddasz do serwisu skasuja cie ze 150 po czym po tygodniu albo troche dluzej pojawi sie to znowu..sprzedaj i kupuj Jaspera

9. kmicic93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarocin
    ...

na czym polega to wygrzewanie??

10. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie polecam zadnego wygrzewania, jeżeli masz troche pieniędzy mozesz go poprostu naprawic i sprzedac na allegro, a nastepnie kupic jaspera. Istnieją serwisy, które naprawde potrafia naprawic konsolke zeby jeszcze dość sporo pochodzila. Poza tym serwisy pogwarancyjne daja zazwyczaj 1 miesiac gwarancji wiec zawsze jak ma sie spalić szybko jak mowia koledzy powyzej to bez obaw odeslesz na gwarancję. Ja naprawialem E74 u juchego (iksboks.eu.) naprawa ok 130 zl, dostajesz gwarancje, iks padł mi po pół roku, tak wiec nie jeden nowy czesciej pada. Teraz oddaje go do serwisu niedaleko mnie. Po miesiacu najprawdopodobniej go sprzedam, choc pewny nie jestem. Xbox nie koniecznie musi sie spalic po naprawie ! Zalezy to poprostu od serwisu do ktorego oddasz go w wiekszej mierze. Jezeli nie byl naprawiany jeszcze to ja raaczej polecalbym naprawe jezeli szkoda ci kasy na nowego.

Co do tego wygrzewania, to niszczy ono konsole do takiego stanu ze juz nawet na naprawe sie nie nadaje.

11. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    co do tego co napsiales troche bym sie sprzeczal.. naprawa to loteria jednemu pochodzi tydzine drugiemu pol roku.. Juchego znam z jednego forum duzo osob u niego naprawialo i tak samo jednemu nawet po paru dniach padl drugiemu sie trzymal..wiec to jest czysta loteria ale prawda jest taka ze jak ten blad zawital to nie znasz dnia ani godizny kiedy znowu sie pojawi..ja bym nie inwestowal juz w ciagle naprawy naprawic sprawdzic i sprzedawac.. a 3/4 serwisow ktore sie reklamuje na allegro tak naprawde stosuje metode wygrzewania;)

12. krzychu098

krzychu098 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Słuchaj jak serwis to tylko Bonzo.pl (kasuje tylko 60 złoty za profesjonalną naprawę!!!) Poszukaj jego gg na forum xboxonline i do niego ślij konsole ja wysłałem dostałem z powrotem jego własną a moją zdezelowaną zostawił u siebie a to wszystko za 6 dych !!! Naprawdę polecam gościa :)

13. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Gwarancja nie wchodzi w gre? Co wy gadacie?! Wiecie ile osob wyslalo przerobione konsole i zostaly one naprawione? Ja na twoim miejscu bym wysylal niz dawal jakims pseudo-fachowcom co nie wiadomo co tam porobia a potem po jakims cyasie i tak calkiem padnie.

14. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jesli masz plombe to slij na gwarancje.

Mozesz wygrzewac konsole, ale w taki sposob ze zostawiasz ja wlaczona na 10-20minut i czekasz 10minut az wystygnie, a noz widelec a sie chip zgrzeje lekko i sobie pograsz. Nie wygrzewaj jej zawijajac w koc itp bo po co - raz mozesz sprobowac, jak sie "naprawi" to git, jak nie to nie powtarzaj tego bo jeszcze Rod (0020 - zimne luty) ci wyskoczy bo pekna kulki bga.

15. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem moze jest jakas magia swiat ze koles wymienia plyte za 60 dych, bo z tego co sie orientuje to wymiana plyty na nowa (NOWA !) kosztuje ok 400 zl. A co do tej calej loterii to zalezy od plyty glownej ja mam falcona i wysylam na naprawe. Jak padnie po tyg to gwarancja i wam o tym powiem, a jak znow bedzie trzymac powyzej paru miesiecy to raczej nie bedzie to kolejny zbieg okolicznosci. Poza tym wysyla sie iksa do zaufanego serwisu a nie tego kr\tory sie fajnie reklamuje na allegro.

EDIT: Co to naklejania polomb M$ na iksa i ponownego wgrywania oryginalnego flashu to nie jestem przekonany, z tego wzgledu ze jak Bill uzna ze w konsoli bylo grzebane to dostaniesz klocka spowrotem z bonusem (rachunek kilka baniek za wysylke). :D

16. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    co do tematu to gwarancja M$ na E74 wynosi 3 lata od daty produkcji
    więc możesz wysłać jeżeli tylko masz całą plombę
    jeżeli z jakiegoś powodu odmówią ci gwarancji bo np. znajdą przeróbkę
    odeślą ją nie naprawioną ,ale nic nie zapłacisz - ...rachunek na kilka baniek ,skąd ty się urwałeś ??? :)

17. J@siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Google i poczytaj, ludzie wysylali xboxa w ktorym M$ wykryl modyfikacje, a koszty wysylki sami musieli pokrywac. Z tego co wiem to nawet na tym forum o tym czytalem takze.

18. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja bym sie nie pier.... z wysylka, sam mam przerobiona i sam ja wysle tfu tfu jak sie zepsuje, jak mi to udowodnia ze przerobilem konsole, kupilem taka i takiej wersji sie bede trzymal

19. GoW

GoW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To miales szczescie mi od tego pana przyszedl działający tak samo jak go odsyłalem po reklamowaniu pochodzil tydzien stwierdzilem ze nie ma sensu slac trzeci raz bo to kosztuje oddalem go do serwisu na miejscu stwierdzili ze jedyne co bylo zrobione to podkladki pod radiatorami i najtansza biala pasta nalozona na oryginalna... w opisie powinien mieć "profesjonalny" serwis nie dla idiotów

Wczytywanie...

Poleć forum