E74- rodzaj naprawy- Proszę o Pomoc

Siszunia

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Pragnę przedstawić parę pytań związanych z tematem
1). "E74" wystąpiło u mnie po zmianie dysku - czy zmiana dysku miała na to wpływ?
2). "E74" wystąpiło u mnie po zdjęciu blokady z dysku - tzn unban - czy to również mogło mieć wpływ
3). Po wyskoczeniu E74 podgrzałem ją do wystąpienia dwóch czerownych lampek i teraz chodzi lecz po dwóch godzinach grania pojawiają się paski na ekranie potem znowu E74. Pozostawiam do ostygnięcia i znowu jest normalnie. Istnieje jakiś dobry sposób na naprawę tego.
4). Również w związku z wystąpieniem E74 zastanawiam się nad zakupem nowej konsoli będę wdzięczny kiedy państwo polecą mi dobry model oraz uświadomią na co zwracać uwagę przy zakupie. Przy polecaniu mi konsoli proszę zwrócić uwagę że posiadam następujące gadżety:
a). Dysk oryginalny 20GB od starej konsoli
b). 3 Pady od starej konsoli
c). Dysk 250 GB gotowy do pracy
Nowa konsola będzie od razu przerobiona proszę mi również powiedzieć jak z awaryjnością nowych modeli bo stare wiadomo jakie awaryjne były.
 

bLE!

Użytkownik
Użytkownik
Modele Jasper z tego co się orientuję nie notują z reguły RROD'ów ani tego typu rzeczy. Jeżeli posiadasz dysk, pady, to najlepszym rozwiązaniem jest kupno nowego arcade z allegro, gdzie jest najtaniej. Odnośnie punktów 1-3 nie wypowiadam się gdyż nie mam pojęcia w temacie :) Nie posiadam tego typu problemów :p
 

Siszunia

Użytkownik
Użytkownik
Modele Jasper z tego co się orientuję nie notują z reguły RROD'ów ani tego typu rzeczy. Jeżeli posiadasz dysk, pady, to najlepszym rozwiązaniem jest kupno nowego arcade z allegro, gdzie jest najtaniej. Odnośnie punktów 1-3 nie wypowiadam się gdyż nie mam pojęcia w temacie :) Nie posiadam tego typu problemów :p
ARCADE= jest to ver. najbardziej skromna??
A co do rodzaju daty produkcji, zamonotowanego napędu DVD, rodzaj płyty głównej itp czy ktoś się wypowie na co zwracać uwagę i co kupić??
 

Siszunia

Użytkownik
Użytkownik
Temat do zamknięcia - zakup nowego nie będę się męczył
 

Do góry Bottom