1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74 rrod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez push, Marzec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed chwilą chciałem zaktualizować konsolę by chodziły gry z xboxa 1.Przed aktualizacją grałem z 4 godziny i zrobiłem reset konsoli by zrobic aktualke ,kosnola się ładuje wyszstko git nagle wyskakuje komunikat o E74.Patrze z tyłu leci zimne powietrze mimo że grałem kilka godzin,znowu resetuje konsole i wszystko działa :) i chciał bym się was spytać co zrobić by uniknąc w tym przypadku e74,wymiana pasty? nowe wentylatory? jakiś radiator ?czy błąd e74związany jest z GPU? Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    to nie jest wina konsoli i nic sie nie zepsuło... po prostu nie wypakowałeś aktualizacje albo wyczyść wszystko z pen i nagraj sama aktualizacje

4. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat do kosza :) włączyłem aktualke jeszcze raz i to samo,lecz źle przeczytałem,gdyż był to błąd e71 :p

5. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Jest to błąd systemu

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.