1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E74 Wyskoczyło Nagle ???????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mlodzik13, Styczeń 12, 2011.

1. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    Witam Odpaliłem Xboxa Uruchomiłem Bad Company 2
    W menu postacie były prześwitujące po odpaleniu gra na telewizorze były Kropki
    Powiedziałem kumplom że zrestartuje Xboxa po restarcie wyskoczyło E74 i jedna RRoD dioda nr 3 na CZERWONO
    Jest jakiś sposób na naprawe tego? Jestem kumaty i z youtube dam rade ale nie podajcie linków do Obłożenia Xboxa KOCEM to jest Chore
    Prosze o pomoc w tej sprawie
    Z góry THX.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Podaj date produkcji konsoli.

5. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    jezeli masz gwarancje to daj na gwarancje a jezeli nie masz to sprzedaj to.nie warto sie juz bawic takim zlomem:) jak juz xbox raz padnie to juz ciagle bedzie padac no chyba ze dasz ja na gwarancje tak jak napisalem wyzej

6. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    czlowieku sam mowiles w ostatnim temacie ze posmarowales procek pasta do zebow, wiec niewiem co jest bardziej chore koc czy pasta do zebow
    oddaj konsole do serwisu albo sprzedaj i przestan spamowac tu ciagle to samo

7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po tych jego eksperymentach z pastą do zębów, to ta konsola pewnie nadaje się już tylko na żyletki :)
    Człowiek się za dużo YouTube naoglądał...

8. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nigdy sie pasty do zębów nie daje ile to wydać nawet nie musi być ta Zalmana(chociaż ja wybrałem tą) pasta może być jakaś za 10zł to już lepsze od pasty.A z E74 nie poradzisz sobie.Sam wiem po swoim przykładzie próbowałem HotGunem ale nie pomogło konsola wlaczyła sie na 2 minuty i znowu RRod.Także albo daj serwisowi na gwarancje albo oddać do porządnego serwisu i ci zrobią rebaling ( koszt takiej naprawy bodajże 130zł + wysyłka. Ale wtedy już możesz zapomnieć o RRodzie przynajmniej przez 1 rok.Albo sprzedaj. To już tylko twoja decyzja co z nią zrobisz

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jeśli masz gwarancję to dan na gwarancję o ile nie zerwałeś plomb jeśli nie to wysyłaj a jeśli nie masz gwarancji to do serwisu i człowieku obiło cię kompletnie żeby procesor pastą do zębów smarować ?? co on próchnice ma czy co ?? Jeść mu dałeś że myjesz go pastą ?? O ile nie zrobiłeś z procesora jajecznicy to może naprawią i podziała jeszcze z 3 miechy, youtube zostaw w spokoju każdy powtarzam każdy sposób jest zły z youtube , koce , pasty itp jest nie odpowiednie .

10. spider111

spider111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    da rade naprawić o to takie sposoby jak nie będziesz umiał tego zrobić daj do serwisu

1 wymiana pasta termo przewodząca YouTube - Jak naprawic 3ROD i E74

2 X-CLAMP FIX YouTube - X-CLAMP FIX

2 pamięć RAM YouTube - Xbox 360 Test du RROD Fix www.Ultimate-console.fr 3 led rouge
    można kupić zestaw naprawczy od Team Xecuter tu http://www.modtraders.co.uk/xbox-360-repair-kits/ albo zastosować inne materiał do naprawy i wyjdzie na pewno taniej

JAK SPRAWDZIĆ XBOX 360 - DIAGNOZA BŁĘDU Jak sprawdzić Xbox 360 - Diagnoza błędu - 3 czerwone diody - Komputery.Spryciarze.pl - video

jeszcze jest metoda ze szpachlówka uniwersalna samochodowa

Wczytywanie...

Poleć forum