E74-xclamp, potem 3rod-co się stało ?

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytaj do końca zanim cokolwiek napiszesz ;)
Leżała mi konsolka w domu, falcon z 2007 roku z błędem E74. No i się z nim trochę pobawiłem, nie piszcie mi że źle zrobiłem itp. bo konsola i tak miała skończyć w koszu. No więc zrobiłem xclampa na GPU , zmieniłem pastę no i konsola się odpaliła i działała. Grałem jakieś 5 godzin, wyłączałem ją, włączałem, odpaliłem na niej 2 filmy, wszystko było dobrze. No i włożyłem płytę główna do metalowego koszyka, odpaliłem i 3rod, konsola się nie włącza. Ktoś mi może powiedzieć co się mogło stać ?

Pozdrawiam,
Nie wiem czy dobry dział
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
odczytaj kod błedu
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Być może masz to co ja po wymianie pasty miałem RROD'a, ponieważ radiator dotykał mi czegoś jeszcze i zwierało się. Po rozkręceniu i dokładniejszej analizie na nowo założyłem x-clamp i śmiga elegancko.
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Założyłem oryginalne xclampy więc jak by coś stykało powinien wrócic E74, a dalej 3rod. Kod błędu to 0020 czyli problem z botowaniem, jakieś pomysły ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: E74-xclamp, potem 3rod-co się stało ?

Założyłem oryginalne xclampy więc jak by coś stykało powinien wrócic E74, a dalej 3rod. Kod błędu to 0020 czyli problem z botowaniem, jakieś pomysły ?
0020 to zimne luty pod gpu, tak samo jak e74

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Inny lut po prostu nie styka, kod błędu zależy od tego jaki lut nie styka.
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Bawiłem się x-clampami, założyłem też na CPU i bez efektu. Spakowałem konsole do pudełka, zasilacz, dysk, napęd na sprzedaż, a reszta pójdzie na śmietnik. ;)
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam bym ostatecznie wrzucił konsole do piekarnika (i nie robie sobie tutaj żartów) :)
 

akwarium25

Banned
Konsola na śmietnik i tak, reball by jej pomógł i by podziała ale to kupe kosztuje i szkoda kasy na to.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam bym ostatecznie wrzucił konsole do piekarnika (i nie robie sobie tutaj żartów) :)
To jest już archaiczna metoda. Wystarczy hot air.

Konsola na śmietnik i tak, reball by jej pomógł i by podziała ale to kupe kosztuje i szkoda kasy na to.
Reballing ma sens o ile serwis da na niego gwarancje przynajmniej rok, a jak wiemy taki serwis jest znaleźć ciężko więc gra nie warta świeczki.
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Hotem to jedynie można sobie zrobić bomble na grafie. Do najzwyklejszego podgrzania jest potrzebny podgrzewacz.
Koszt reballingu z roczną gwarancją to 300+zł.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Ja swoją owinąłem grubym kocem po tym jak dostała rrod-a.Myślałem,że się spali tak się nagrzała ale się sama wyłączyła.Włączyłem ją bez żadnej nadziei,uruchomił się dash i tak hula już pół roku.
 

Do góry Bottom