1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E79 po flashu nand

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez w1z4rd, Czerwiec 17, 2011.

1. w1z4rd

w1z4rd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Otóż pisze poniewaz mam problem.
    Probowalem flashowac mojego jtaga do kinect dashboard lecz po updacie do 9199 bylo ok lecz nastepnie wgralem 12611 i odczekaniu chwili i restarcie konsola wyswietla e79 . Nie mam xella xellusa i nic nie dziala.
    Moja prosba jest taka czy ktos moze mi powiedziec co potrzebuje do naprawy. Gdyz chcialem sobie kupic sprzet do naprawy mojego problemu ze strony Xbox 360 NAND & JTAG - modtraders.co.uk.
    dokladnie co potrzebuje kupic napisze ze nie mam nic na plycie glownej zadnych diod nic poprostu chce wiedziec co i jak mam zrobic.
    zamiezam kupic
    Xecuter NAND-X Xecuter NAND-X QSB Install Kiti czy cos jeszcze potrzebuje bo wlasnie nie wiem.

zamiezam to zamontowac na plycie i nie wiem co dalej (prosze nie pisac jak sie nie znasz to nie rob lub zanies do jakiegos konkretnego kolesia) (poprostu nie mam takiej mozliwosci bo mieszkam w irlandii i chche to zrobic samemu)
    Nigdzie nie mam normalnie napisanego tutoriala co i jak zrobic od podstaw nie spotkalem sie z tym.
    opisalem problem i mam nadzieje ze ktos bedzie tak dobry i pomoze mi z tym napisze co i jak zrobic.
    mam oryginalny NAND (dwa pliki po 72,1MB nand.bin i nand1.bin) lecz nie mam CPYKEY-a.
    I wlasnie chodzi mi o to ze potrzebuje sie dowiedziec co mam zrobic z tymi plikami jak zrobic i czym zrobic plik NAND ktory bede mogl wgrac i bedzie mi dzialac xbox ( napoczatek nie potrzebuje AP 2.5)
    Prosba jest do ludzi ktorzy sie znaja gdyz nie chce lutowaz zadnych kabelkow ani uzywac LPT poprostu chce kupic sprzet z tej strony i zrobic xboxa gdyz wiem ze jest taka mozliwosc.
    Pozdrawiam
    Czekam na odpowiedzi lub PM.
    Wiem ze sa inne tematy na ten temam. Pisalem wczesniej w temacie freeboot ale niestety jak zawsze nie mozna sie dowiedziec konkretnie tego co jak chce. Zalozylem ten temat poniewaz ja potrzebuje wlasnie takiej pomocy nie chce aby inni pisali ze tez maja taki problem jak maja taki problem to niech sledza ten temam i moze sie uda naprawic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlekodaj

mlekodaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zaraz zaraz a miales juz jakiegos dasha przeznaczonego na jtag?
    na pl. glownej jakies diody przylutowane?

4. w1z4rd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten xbox byl z jtagiem. Byly diody przylutowane do plyty glownej lecz je wylutowalem bo probowalem paru rzeczy jus zrobic co gdzies wyczytalem, a teraz staram sie to zrobic od poczatku do konca.

5. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Aby wydobyć CPUKEY musisz mieć JTAG wlutowany na płycie. Z samach plików NAND nie wydobędziesz go.
    Błąd E79 przy modyfikowanej konsoli oznacza brak JTAG'a dobrze wlutowanego na płycie.
    Czy JTAG zrobisz na diodach czy na płytce na której są te diody nie ma znaczenia. To tylko kwestia wyglądu.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie potrzebnie zniszczyłeś tego jtaga znajdź schemat dla swojej mobo a jest to zapewne jasper zlutuj jtag wgraj xell odczytaj cpu-key

7. w1z4rd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    oki ale jak mialem wlutowane diody to rowniez mialem problem z e79 i nic to nie pomoglo czy mialem diody czy nie mialem poprostu po wgraniu nanda z dashem 12611 pojawil sie blad po restarcie i walsnie teraz nie wiem co mam zrobic czy moge cos kupic z tej walsnie strony do naprawy czy nie mam tam nic

Wczytywanie...

Poleć forum