1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E81 podczas aktualizacji, brka profilu po JRunner

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marnowak, Styczeń 10, 2013.

1. marnowak

marnowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Nie mogłem zaktualizować dash z 12611 na 16197. Po zgraniu $SystemUpdate na pen-drive i podłączeniu do konsoli wywalało notorycznie błąd E81 i czerwona dioda zaraz po wyodrębnianiu plików. Ponieważ mam JTAG-a zgrałem aktualny dash przez Nand Flasher for Xbox360. W JRunner ściągnąłem/przekopiowałem(ze względu na słaby net) do katalogu xeBuild/16197 zawartość $SystemUpdate. Resztę plików mi dociągnął z netu. W Source File wybrałem zrzut oryginalnego nand. Wpisałem swój CPU Key(odczytany z Xell-a przed flashowaniem). JRunner zrobił mi Image, który przekopiowałem na USB i sflashowałem konsolę do wersji 16197. Przed flashem miałem dwa profile, z czego częściej grałem na jednym z nich. Problem w tym, że właśnie ten profil zniknął. To dziwne, bo przecież profile znajdują się w katalogu na dysku twardym, a dash ładuje się w Flash. Cofnięcie dash-a z powrotem na wersję 12611 przywraca profil. Zrobiłem tak, że zgrałem całe profile z Content i znów flash na 16197. Znów brak tego profilu. Porównałem pliki n dysku w Content i to samo. Nic mi z dysku się nie usunęło, a dash 16197 uparcie nie widzi mojego profilu. Dash 12611 widzi go. O co tu chodzi i jak zrobić, aby pod dashem 16197 mieć swój stary profil? Potrzebuję ten dash, bo nie chodzą mi na starszym Hitman i FarCry3. Profil potrzebuję, bo nie chcę od nowa przechodzić Assasin-a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ten drugi profil zbanowany dlatego go nie widać. Z tego co pamiętam wgranie dashlauncha pomaga żeby był widoczny. Żeby nie mieć z nim problemu w przyszłości możesz zdjąć z niego flage programem ConFlagRemover i przelecieć hashcalculatorem.. chyba jeszcze jest jakiś program ale nie pamiętam nazwy

btw. najnowszy freeboot to 16202

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: E81 podczas aktualizacji, brka profilu po JRunner

A e81 miałeś bo ktoś wylutowal reżyser od efuse :-D

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. marnowak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @boby2pc
    Zgrane profile na dysku sprawdzane hashcalculatorem są OK.
    Z innego forum wyczytałem, że coś musiałoby być na False, to by były złe.

Profile zgrywane z konsoli jak miała starego dasha. Może znów zgrać po uaktualnieniu?
    Chyba, że próbować inne wersje dash-a?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ściągasz flage najpierw, profil zostanie odzyskany.

7. marnowak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK. Zrobiłem jak mówiliście. Sprawdzę w Niedzielę jak będę miał dostęp do niej.
    Pytania:
    1. Czy zbanownego profilu w ogóle nie widać w konsoli?
    2. Jeśli jest zbanowany, to czemu wgranie starszego dash-a przywraca go? Jeśli nie ma go na tym dashu, to chyba powinno go być nie widać i w starszym? Tak mi się wydaje. Tymczasem na 12611 widzę go, a 16197 już nie.

Sprawdziłem.
    Profilu w dalszym ciągu nie ma.
    CON_Flag_Remover po wczytaniu profilu pokazuje same FFFFFFFFFFF...
    Batch Con Flag Remover wypisuje, że znalazł profil i 0 backups created, 0 flags removed.
    Czekam na inne pomysły.
    Czemu profil działa konkretnie z tym dashem, a z nowszym już nie?

Wczytywanie...

Poleć forum