1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA ACCESS bug

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez krisis, Maj 28, 2016.

1. krisis

krisis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Nie wiem czy się orientujecie ale jest mały bug który pozwala grać w gry EA nawet gdy skończy się abonament.
    Sprawa jest banalnie prosta wystarczy wjeść w tryb OFFLINE i można pykać dalej w gry oczywiście w bez multi ale póki nie włączymy gry z działjącym netem to mamy granie za darmo po wieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    działa to?

4. krisis

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Działa. Sam sprawdziłem i gdy konsolka offline pykasz w EA

5. tysszek

tysszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko musisz przejść w offline jak jeszcze jest ważne konto?

6. krisis

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak by to wyglądało. Skończył mi się dostęp 25 maja i akurat padł mi net odpaliłem grę 28 chyba i poszła bez problemu. Sprawdziłem inne i wszystko śmiga aż miło. Wtedy zapodałem neta i odpaliłem BF4 . Jak dostał neta od razu go zblokowało. Po przejściu znowu na offline nadal inne gry działają natomiast BF już nie bangla.

Wczytywanie...

Poleć forum