EA Access - czy jest dostępne?

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale jedno pytanie. Aleba ja cos zle robie albo mi sie wydaje ze w nfs rivals mozna grac tylko sieciowo
Nie ma czegos takiego abym sobie spokojnie przechodzil kariere ???? Czy sie myle ???
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no da sie grac normalnie, wykonujesz zadania które sie wybiera przed wyjazdem z garazu
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja mam pytanie, czy istnieją jakieś kody na przetestowanie accessa ? tygodniowe albo co ?
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma, Płacisz 15zł za miesiąc lub 80 za rok
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma, Płacisz 15zł za miesiąc lub 80 za rok
a może jednak ? bo gdy to uruchomię to jest "15zł miesiac, 80zł rok i wprowadź kod"
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cos na zasadzie karty zdrapki ae acces
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a może jednak ? bo gdy to uruchomię to jest "15zł miesiac, 80zł rok i wprowadź kod"
nie ma i juz... wprowadz kod jest jak kupisz sobie kod na jeden miesiac albo na rok na jakims innym serwisie, narazie opcja niedostepna

po drugie ja nie wiem co tu ma byc do testowania wogole...
 

mw88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie dziś założyłem konto w EA Access i pobrało mi kasę za 2 subskrypcje roczne. Oczywiście przedłużyło o dwa lata, ale chciałem przedłużyć tylko o rok. Czy jest szansa że zwrócą kasę za jeden rok?? jeśli tak to gdzie się z tym zgłosić.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie da rady, bo nie udowodnisz im, że chciałeś tylko na rok przedłużyć
 

mw88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie da rady, bo nie udowodnisz im, że chciałeś tylko na rok przedłużyć
Niby tak, ale ja nie chce zrezygnować z ich usługi. W panelu widniało jedynie przedłużenie na jeden miesiąc lub na 12 miesięcy. Dla czego przedłużyło na 2 lata skoro nawet nie było takiej opcji do wyboru. To jest tak samo jakbym zapłacił dwa razy za tą samą grę......
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Czy macie fife 14 w ea access po angielsku? Niestety u mnie nie ma jezyka polskiego
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FIFA 14 na XO nie wyszła w wersji PL
 

mw88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie da rady, bo nie udowodnisz im, że chciałeś tylko na rok przedłużyć
Jednak dało radę. Nawet anulowali mi już trwającą subskrypcję. Zwrócą całą kasę.
 

yagoda86

Świeżak
Świeżak
Chciałem zakupić EA Access ale mam problem. Myślałem, że można płacić kartą kredytową albo PayPal'em. Kiedy chce dodać konto paypal online za pośrednictwem strony xbox, to wołają ode mnie danych karty kredytowej :concern:. Da się to jakoś obejść ?

Dzięki za pomoc.
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Up nie da sie
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawi mnie kiedy wprowadzą coś nowego. Obecne gry mi się troche znudziły ( no moze poza nfs ) :) Pogrzebałem troche na googlach i chyba póki co nie ma żadnych przecieków dotyczących nowych gier
 

mlodinho10

Użytkownik
Użytkownik
Dodali Plants vs Zombies.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie tak dawno premiera i już dodali nową gierke fajnie :)
Plants vs Zombies Garden Warfare całkiem przyjemna:D
 

Zagaj

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie mogę pobrać PvZ
Moze muszę zmienić region na UK?
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Normalnie z polskiego pobierasz wejdz w ea access hub i tam masz.
 

Do góry Bottom