1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access nie chce działać bez konta Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez finan, Styczeń 4, 2016.

1. finan

finan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wykupiłem na próbę miesięczny abonament na EA. Na pierwszy ogień poszło PvZ. Gra ściągnięta i zainstalowana. Niestety po odpaleniu i próbie wejścia w menu wyświetla sie komunikat "your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality" a po naciśnięciu "A" odsyła do zakładki, na której mogę wykupić dostęp do Golda. Zainstalowałem też Titanfall i tam podobnie nie da się zagrać. Póki co nie chcę grać po sieci a wg informacji na stronie EA i na forum do lokalnego grania nie jest potrzebne konto Gold. Będę wdzięczny za podpowiedź gdzie moze leżeć problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak chcesz zagrać w Planty skoro to gra sieciowa? Titanfall tak samo. Tytek chyba nie ma fabuły nawet jak się nie mylę. Spróbuj odpalić takiego Battlefielda 4, który kampanię ma to zobaczysz czy EAA działa poprawnie :) EAA nie będzie Ci chodziło w grach sieciowych jeżeli nie masz golda.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A raczej gry sieciowe nie pójdą bez golda :D

5. finan

finan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo za szybką odpowiedź. Jutro wolne to sprawdzę.
    Nie śmiejcie sie, ale nie miałem pojęcie, że są takie gry, w które nie da sie grać offline. Jak ja byłem młody takie żeczy były nie do pomyślenia :)

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tylko uważaj, bo czeka Cię ściąganie 50GB gry :D A jak nie to te całe Fify 14 i 15 mają single to też powinny chodzić, a ważą ok 15GB :)

7. finan

finan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem :) Wrzuciłem na razie F15. Przy moim super łączu do jutra rana powinno się ściągnąć.

Wczytywanie...

Poleć forum