1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! EA Access pełne smoków! Dragon Age: Inkwizycja w bibliotece usługi

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Electronic Arts nie zdecydowało się na ogłoszenia w trakcie konferencji dotyczące EA Access, ale właśnie dochodzą do nas smocze wieści. Dragon Age: Inkwizycja to kolejna gra, która trafiła do usługi!
    Kilka tygodni temu pojawiły się przecieki dotyczące tej informacji, ale jeszcze mało kto wierzył, że Elektronicy tak szybko zdecydują się wrzucić do EA Acces Dragon Age: Inkwizycja. Gra zadebiutowała na rynku pod koniec ubiegłego roku i zebrała tonę pozytywnych opinii. Produkcja może pochwalić się ocenami na poziomie 87-89%!

Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji na temat nowej pozycji od Electronic Arts, ale już pierwsi gracze patrzą na pasek pobierania Inkwizycji.

Tytuł BioWare jest 13 dziełem w katalogu EA Access
    i w moim odczuciu biblioteka usługi Elektroników prezentuje się wybornie. Sporo sportówek, miłe strzelanie i smoki! Za zaledwie 14,99 zł miesięcznie można się skusić na taki abonament.

Tak prezentuje się katalog EA Access:

• Battlefield 4
    • FIFA 14
    • Peggle 2
    • Madden NFL 25
    • Need for Speed: Rivals
    • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    • EA Sports UFC
    • NBA Live 15
    • Madden NFL 15
    • NHL 15
    • FIFA 15
    • Titanfall
    • Dragon Age: Inkwizycja

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety w EA nie ma nic ciekawego.. Dragon Age kupiłem za 80zł :D

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja za 80 zl z EA Access mam chyba z 8 gier z DA, B4, FIFA, NHL i Titanfall na czele

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No spoko :).
    NHL mnie nie interesuje. Titanfalla kupiłem jak był w promocji. NBA Live wypróbowałem i jakoś odrzucił mnie, BF4 przeszedłem jak miałem miesięczny EA Access tak samo ograłem UFC (które jakoś mi nie przypasiło) oraz Fifę (o dziwo większą frajdę sprawia mi granie we Fife15 na PS3 niż na XO - nie mam pojęcia dlaczego).

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    W takim razie oferta EA Access nie jest (już) skierowana dla Ciebie :) Jest dla osób które tak jak ja, nie mają wszystkich tych gier, chciałyby w nie pograć a nie chcą wydawać na nie tyle kasy, ile by wydali płacąc za każdą pozycję z osobna. :)

A tak płacą raptem 80zł za rok wypożyczenia i w tym czasie cieszą się tymi pozycjami do woli :D

rasomaso lubi to.
  7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Oj oj oj oj nareszcie !!! A pisali, że dostaniemy Dragony późnym latem, ale fajno, że to już. Już nie zasnę tej nocy, no i trzeba kasować kolejne pozycj z XBONE dla Forza 6 i DA:I ;O
    14,99zł miesięcznie przy 80zł za rok? Łatwo widzimy ile zaoszczędzamy wykupując roczną subskrypcję i inewstując w pozycję, która wciąż rosnie w siłe. A rok czasu pozwoli nam poczuć się tak jakbyśmy wsiedli w posiadanie tych gier - spokojnie je wszystkie ogramy i wybierzemy coś za siebie. Jeden za tytuł płaci 80zł a drugi za 80zł ma kilkanaście gier. Tylko po co przy rocznej subskrypcji korzystać z obniżek EA i kupić grę na właśność? Co prawda EA na chwilę obecną nie mają zbyt wielu ciekawych pozycji i podejrzewam, że Dragon Age będzie początkiem długiej, kilku miesięcznej przerwy od aktualizacji the Vault, ale pomyślcie czym później nas zaskoczą. Ja stawiam na Hardline'a ale prędzej na PGA Golf (jako, że nie jest to zbyt rozchwytywana marka) ;)

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wiec nie mow ze w EA Access nie ma nic ciekawego tylko ze Ciebie to nie interesuje bo to jest spora roznica kazdy moze miec swoj gust, a oferta jest bardzo ciekawa

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czytaj ze zrozumieniem. Gdzie ja niby pisałem, że odpowiadam za wszystkich? Pisałem w swoim imieniu. LOL.

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Maja mnie kupuje jak tylko wrócę z wakacji , na ta grę czekałem :p

Wczytywanie...

Poleć forum