1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ea access problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebeksh, Grudzień 14, 2015.

1. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Dzisiaj kupiłem XO i mam pewien problem. Otóż aktywowałem kod ea access i myślałem, że wszystko jest ok. Kiedy wchodze w pokaż opcje abonamentu wszystko wygląda w porządku, jest napisane, że abonament wygasa 14 stycznia 2016 roku. Na xbox.com tez jest aktywny, ale kiedy wchodzę w ea access ustawienia to jest napisane, że jest nieaktywny i nie mogę pobrać żadnej gry tylko wyświetla się okienko "kup ea access". O co chodzi?

@ niepotrzebnie panikowałem. Wystarczyło sie wylogowac i zalogowac ponownie :D problem rozwiązany

Ostatnia edycja: Grudzień 14, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum