1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access - The Vault

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez schaolin360, Sierpień 17, 2016.

1. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, ostatnio zainteresowałem się abonamentem EA Access i rozumiem, że dzięki jego wykupieniu mamy zniżkę na różne gry oraz możemy pograć przedpremierowo w niektóre tytuły, ale najbardziej interesuje mnie The Vault:
    1. Jest to biblioteka gier gdzie możemy grać we wszystkie dostępne tam tytuły bez żadnych ograniczeń ??
    2. Ta lista się zmienia co jakiś czas? "Zabierają" czasem jakieś tytuły ??
    3. Grę odpalamy w chmurze czy normalnie ściągamy na konsole ??
    4. Grę odpalimy tylko gdy mamy aktywny EA Access ?? (To działa podobnie jak GWG na Xbox One?)

P.S. EA Access dostępny jest tylko na XboxOne i PC?

Z góry dzięki za wyjaśnienia!

Ostatnia edycja: Sierpień 17, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak we wszystkie gry z The Vault możesz grać bez jakichkolwiek ograniczeń. Gry normalnie pobierasz ze sklepu MS i grasz sobie w nie ile chcesz i kiedy chcesz. Biblioteka The Vault jest co chwilę powiększana. W najbliższym czasie 31 sierpnia dojdzie do niej gra Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Póki masz aktywny EAA możesz sobie w te gry grać, choć podobno i po okresie jakimś cudem te gry działają, ale chyba tylko w trybie offline. Ogólnie dzięki EAA masz 10% zniżek na wszystkie gry ze stajni EA w sklepie MS oraz możesz grać tydzień przed premierą w pełną wersję gry, która wyjdzie za tydzień i na ogół EAA daje 10h na pogranie w taki tytuł, bądź określa ileś tam poziomów w grze, które można ograć. Ogólnie warto kupić EAA od razu na rok za 80zł niż się rozdrabniać po 15zł za miecha :)

Edit: Ale wiesz, że EAA jest dla XO, a nie dla 360tek?

Ostatnia edycja: Sierpień 17, 2016
    schaolin360 lubi to.
  4. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli pobieram sobie grę dzięki The Vault, pykam sobie w nią tak samo jak inne ściągnięte normalnie ze sklepu/GWG,
    a gdy mi się skończy abonament i np. kupię znowu dopiero za 2,3 tyg. to jedynie co, to stracę możliwość gry przez ten okres, bez utraty np savevów i itp.?

Bo sporo już tych gier w kolekcji, a prawie w nic jeszcze nie grałem, dlatego chciałem się upewnić :D

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak jest, save Ci zostanie, a odpalisz jak ponownie kupisz. EAA jest tylko na PC i XO.

schaolin360 lubi to.
  6. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No, to nic innego mi nie zostało jak doładować konto MS zdrapką z allegro i kupienie EA Access ;)

P.S. Bo jedyne czego mi przez te lata brakuje, to możliwości płacenia przelewem na gry/dodatki itp.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie kupuj zdrapek z walutą na XBL !! Nie da się zapłacić tym za EAA! Jedynie można kartą zapłacić w sklepie MS, bądź zdrapkę kupić z kodem na EAA na allegro, ale tam nie warto, bo janusze biznesu chcą 2x tyle co normalnie jeśli chodzi o cenę rocznego. No chyba, że kupisz zdrapkę EAA na miesiac to za ok 19zł jest na allegro (w sklepie MS za 15).

schaolin360 lubi to.
  8. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za ostrzeżenie, a przez PayPal można zapłacić?

9. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Można płacić PP, ale na PP też trzeba mieć kartę podpiętą pod konto. No MS tego wymaga i tego nie ominiesz. Tylko dlatego podpięłam pod pp kartę, bo inaczej się nie dało, ale później można ją usunąć :)

schaolin360 lubi to.
  10. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam kartę ING, to chyba powinna być dobra, to rozumiem, że można podpiąć kartę pod PP, później ją usunąć, a możliwość płacenia już zostanie i doładować PP można normalnym przelewem bankowym ?

11. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No ja tak zrobiłam, że dodałam kartę (poczekałam 3dn, aż MS ją zaakceptuje) i usunęłam ją z konta. Doładowałam sobie konto PP kasą z banku i tym zapłaciłam;) Żeby MS zaakceptował Ci kartę to musisz mieć włączone płatności internetowe na karcie (ustaw sobie limit na te 80zł). Ogólnie jedynie co MS zrobi to pociągnie Ci z konta 4zł i będzie to wisieć w transakcjach, a za te 3dn ta kwota Ci wróci z powrotem na rachunek bankowy. Po tym jak MS mi zwrócił tą kwotę z zawieszonych transakcji wiedziałam, że kartę zaakceptowali i wtedy ją wywaliłam z PP :D Uwaga na tym rachunku z którego pochodzi karta nie może być stan konta równy zeru złotych. Musi być co najmniej z te 5zł :) A ogólnie to wydaje mi się, że jak podepniesz kartę i limit będzie min. 80zł na płatności internetowe to nie musisz się bawić w żadne przelewy tylko od razu zapłać tą kartą ;)

schaolin360 lubi to.
  12. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko o te przelewy tak na przyszłość pytam, bo jak już zrobię ten "myk" z kartą i moje PP będzie kompatybilne z MS, to będę mógł i gry kupować wtedy za np. 69 zł, nie musząc doładowywać zdrapką z allegro za min. 100 zł, tylko zrobię sobie przelew odpowiedniej sumy na konto PP ;)

13. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No ja Ci powiem, że ja tą kartę wywaliłam z PP, a MS tak jakby ją dalej widział/zapamiętał :D Teraz jak coś chcę kupić to przesyłam kasę z banku na PP tyle ile potrzebuję i MS widzi, że mam kasę na PP i tym płacę. Wszystko przechodzi bez problemu :)

Jak już kupisz EAA to od razu kliknij Anuluj przy EAA, żeby Ci przypadkiem za rok nie pociągnęło kasy z konta za odnowienie subskrypcji. EAA Ci zostanie na koncie, bez obaw, po prostu wyłączy się automatyczne odnawianie :) http://support.xbox.com/pl-PL/billing/xbox-subscriptions/how-to-cancel-xbox-subscription

schaolin360 lubi to.
  14. schaolin360

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I właśnie spróbuję zrobić tak samo <ok>
    Dzięki za pomoc :poklon:

Temat do zamknięcia!

Ostatnia edycja: Sierpień 28, 2016
Wczytywanie...