1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koteg, Styczeń 23, 2015.

1. koteg

koteg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie czy istnieje możliwość zapłaty za konto EA Access na XONE innym sposobem niż kartą kredytową ? np. CSV za 100zł ? Ponieważ MS ani PP nie obsługują kart płatniczych :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    z tym PP jest różnie, niby pisza że można dodać ale co do czego nie ma takiej opcji chwilowo. Wiem że na pewno zdrapkami nie można płacić bo sam próbowałem. Zostaje jedynie karta kredytowa

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Na PP dodajesz konto i je aktywujesz (email + 2 przelewy z PP). Potem dodajesz kartę. Ja nie mam kredytowej tylko normalną. Chyba że masz jakieś konto <18 i z karty możesz jedynie wybierać w bankomacie a nie np płacić w internecie. Dodajesz PP do konta i przy płaceniu wybierasz właśnie tą opcję. I to tyle.za EA Access jedynie taka droga płatności.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

5. koteg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam te konto w IPKO VISA KONTO PIERWSZE mam 17lat ,ale przy płatności przez internet nie mam ,żadnych ograniczeń tzn. pisze ,że 200zł ,ale robiłem zakupy po 700zł i normalnie działało tylko w bankomacie jest limit 100zł. A w PP nieważne kiedy o jakiej porze ,gdy chce zweryfikować konto widzę : System weryfikacji kart kredytowych, z którego korzysta serwis PayPal jest aktualnie niedostępny. Spróbuj dodać swoją kartę kredytową później. Przepraszamy za tę niedogodność. I tak jest cały czas.

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To wal do nich mailem albo dzwoń.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

7. koteg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra już mam.
    Można zrobić przelew z Banku na PayPal w sposób błyskawiczny od razu są po kilku sekundach. A opłata wynosi 3zł :p

8. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam pytanie można zaplacic za ea access KARTA PRZEDPŁACONA XBOX LIVE ONE 100 ZŁ !!! z allegro kupiona czy trzeba tylko karta ? podobno wpisując kod z 25 cyfr lub uzywajac kod QR da się wykupić abonament tak slyszalem na angielskich serwisach o xbox one ea access prawda to czy znow jakies tylko wymyślone pogłoski ?/
    czekam na infoo...........

Ostatnia edycja: Styczeń 29, 2015
  9. koteg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponoć jest jakiś sklep (GameSpot) w którym można kupić zdrapkę z kodem do EA Access ,ale to chyba tylko w USA :p

Wczytywanie...

Poleć forum