1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access

Temat na forum 'Aplikacje' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    ea-access-210x199.jpg

Abonament EA Access to dostęp do wspaniałych gier we wspaniałej cenie w Skarbnicy – ciągle rozbudowywanym zbiorze gier EA na konsolę Xbox One, które możesz pobrać i uruchomić w dowolnej chwili. A to dopiero początek...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 29, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ps3seb

ps3seb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam pytanie można zaplacic za ea access KARTA PRZEDPŁACONA XBOX LIVE ONE 100 ZŁ !!! z allegro kupiona czy trzeba tylko karta ? podobno wpisując kod z 25 cyfr lub uzywajac kod QR da się wykupić abonament tak slyszalem na angielskich serwisach o xbox one ea access prawda to czy znow jakies tylko wymyślone pogłoski ?/
    czekam na infoo...........

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Po raz setny. Nie da się kupic ea acces inaczej jak przez karte, ktora ma możliwość płatności internetowych . Albo kod na ea acces z którym w Polsce sie nie spotkałem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Styczeń 30, 2015
    brattanek lubi to.
  5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie trzeba miec karty KREDYTOWEJ, wystarczy zwykla karta do konta ktora nie jest karta kredytowa

6. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    No tak mialem napisać karta platnicza juz poprawione; )

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

7. jarek4160

jarek4160 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    A w jaki sposób anulowac subskrypcje EA Access ?

8. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    zaloguj się na xbox.com i w subskrypcjach masz możliwość anulowania automatycznego odnawiania

jarek4160 lubi to.
  9. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    A skąd można wziąć ten kod na ea access?

10. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trzeba wykupić subskrypcję.

11. MarioD

MarioD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZAKUP EA ACCESS Tutek

Hejka tutek dla nie pewniaków, zielonych dzieci, rodziców itd.... pisze bo może wam się przydać a widzę że zakup sprawia niektórym sporo kłopotów. Za linki Admini mam nadzieje że mnie nie zabiją a podpowiem że możecie spróbować zrobić kampanie reklamową jakiś banków i jeszcze na tym zarobić (CPL, CPS...)

Dobra wracając do tematu trzy najprostsze możliwości zakupu:

1) Karta kredytowa (banalne jeżeli posiadacie kredytów-kę możecie ją podczepić pod płatności live i jest po sprawie, ściąga płatność z automatu i możecie cieszyć się przywilejami konta ea access)

2) Karta przedpłacona więcej info znajdziecie na stronach banku np. http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze...oladowaniem/karta-prepaid-z-doladowaniem.html, najprościej pisząc macie możliwość zakupienia wirtualnej karty kredytowej dostajecie wszystkie przywileje potrzebne do zakupów w necie a ograniczeni jesteście kwotą dostępnych środków na swoim koncie, na allegro macie tego trochę http://allegro.pl/listing/listing.p...rzedpłacona&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113 postępujecie jak w punkcie 1 dodajecie na koncie live kartę i możecie kupować abo ea access.

3) PayPal- konto musi być zweryfikowane (paypal puszcza dwa malutkie przelewy na wasz rachunek bankowy gdy je otrzymacie musicie wysokość kwoty podać na swoim profilu paypal) na koncie paypal musicie posiadać 80 pln (abo rok na es access 79.99 pln), jeżeli spełniacie te warunki możecie dodać płatność w live - paypal a następnie na konsoli zakupić abo ea access.

mam nadzieje że komuś się przydadzą te moje wypociny, jeżeli pomogłem kliknijcie lubię lub walnijcie komentarz poniżej niech reszta wie że to działa :)))

12. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Fajny tutek :D Ale mam kilka pytań odnośnie karty przedpłaconej. Pierwszy link po przeczytaniu tego wszystkiego kliknąłem żeby ją założyć i przekierowało mnie na pierwszą stronę tego banku. Kliknąłem "karty z doładowaniem" bo w końcu o to chodzi. No i dalej coś tam pisze i jest "zamów teraz" to klikam. No i przekierowało mnie do allegro. I do tego mam pytanie. Które z tego wybrać? Bo są jakieś zbliżeniowe i ogólnie nie ogarniam tego, ale jest jakieś za 5 zł http://bank-zachodni-wbk.na.allegro...bz-wbk-plac-nia-w-internecie-i5043525496.html .
    I do tego 4 pytania:
    1. Jak się rejestruje tą kartę i dostaniemy tylko dane na e-mail czy kartę w realu też dostaniemy?
    2. Jak ją doładować, bo pisze że nie trzeba osobistego konta w tym banku?
    3. To może być ta karta, abym zapłacił za ea access czy się mylę i chodzi o coś innego?
    4. Jak doładować tą kartę? Można tylko przez kartę przedpłaconą czy można też bankiem? I doładowuje się do przez np. http://allegro.pl/karta-przedplacona-prepaid-mastercard-bz-wbk-i5070630518.html czy przez te karty przedpłacone do xboxa http://allegro.pl/karta-przedplacona-csv-50zl-xbox-live-automat-24h-i5085973281.html ?

13. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dodam ze swojej strony, że abo EAA można kupić za pomocą zwykłej karty płatniczej typu VISA. Jedyny warunek to muszą być włączone płatności internetowe.

14. mocho19

mocho19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy gry z ea access mozna tak samo dzielic jak gry z profilu. Tzn czy mozna w je grac w dwie osoby na dwóch konsolach na jednej ustawione jako moja konsola domowa i profil eaa wylogowany a na drugiej zalogowany profil z eaa.

15. rasta312

rasta312 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kalisz
    Nie

Wysłane z mojej Xperii Z3 przy użyciu Tapatalka

16. mocho19

mocho19 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za odpowiedz. Czyli rozumiem ze da sie grać tylko na profilu na ktorym jest wykupiony abonament?

17. rasta312

rasta312 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kalisz
    Dokladnie

Wysłane z mojej Xperii Z3 przy użyciu Tapatalka

18. MarioD

MarioD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hej
    polecam http://bank-zachodni-wbk.na.allegro...bz-wbk-plac-nia-w-internecie-i5043525496.html

ad 1 tylko dane potrzebne do rejestracji płatności jak przy kredytów-ce w necie, jest opcja z plastikiem ale są dodatkowe koszta najlepiej załatwić w placówce banku
    ad 2 najłatwiej http://prepaid.bzwbk.pl/doladowanie-karty.html
    ad 3 zapłacisz za ea access jak i wszystkie zakupy w necie gdzie jest płatność kartą kredytową
    ad 4 odpowiedz w ad 2 to co podajesz http://allegro.pl/karta-przedplacona-csv-50zl-xbox-live-automat-24h-i5085973281.html to doładowanie konta ms do zakupów w sklepie live gry dlc itd ...

pozdrawiam

19. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City

Wielkie dzięki! :D Tylko jeszcze jedno pytanie:

w internecie będą tam wszystkie informacje (pin, kiedy się kończy karta) itd. które są potrzebne, aby podpąć tą kartę na xbox'sie tak?

I jeszcze chciałbym się upewnić. Mam to zrobić w następujący sposób:

Kupuję kartę z tąd: http://bank-zachodni-wbk.na.allegro...bz-wbk-plac-nia-w-internecie-i5043525496.html . I potem (też pytanie bo nie do końca rozumiem) jak zarejestrować tą kartę? (najlepiej w internecie chciałbym wszystko zrobić, a nie chodzić po bankach). No i doładowują ją przez http://prepaid.bzwbk.pl/doladowanie-karty.html na 80 zł. Podpinam kartę na xboxsie i mam te 80 zł i mogę kupić ea access. TAK?

Ostatnia edycja: Luty 25, 2015
  20. MarioD

MarioD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wszystko załatwisz przez net, pamiętaj tylko że na numer komórki sms przychodzi kod CVV
    Przed zasileniem swojej karty upewnij się, że otrzymałeś SMS z kodem CVV

rejestracja karty https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1823

doładowanie tak jak napisałeś podpinasz pod live i kupujesz

pozdrawiam

21. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tylko nie równe 80... Doładuj 85 sobie, bo M$ bierze weryfikacje 3zł i potem oddaje.

Kyron lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum