1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access

Temat na forum 'Aplikacje' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2015.

1. rufercik

rufercik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    dobra mam dokladnie logujesz sie na xbox.com po zalogowanie zdjecie avatara klikasz konto microsoft pozniej zakladka platnosci i rozliczenia tam usuwasz paypal, natomiast anulowanie odnawiania gold / ea access w tym samym miejscu tylko uslugi i subskrypcje i tam anuluj automatyczne odnawianie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Big_Lebowski

Big_Lebowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ea.jpg
    Rozumiem, że anulowanie automatycznej subskrypcji to te kółeczko w załączniku? Nie wyłączy mi to już posiadanego EA Access? :)

4. dadasiek

dadasiek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zabrze
    dokładnie, opcja w kółku nie wyłączy Ci konta w EA Access tylko anuluje automatyczną subskrypcje.

pozdrawiam,
    Adam

5. Machiavellimind

Machiavellimind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy granie w gry w ea access wymaga podpiętej na stałe karty czy mogą ja po kupnie anulować?

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    340
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeżeli chodzi o abonament to możesz kod kupić na allegro i wpisać.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

7. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    507
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    I tak będzie najlepiej.

8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    i najdrożej...

9. p_bladek

Polubienia:
    507
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Masz rację, dopiero teraz zobaczyłem że na Alledrogo życzą sobie za 12 miechów x2. Tak, po kupnie możesz anulowac karte, EA acces nie wymaga stałego podpięcia. Najlepiej dodaj sobie paypala z podpietą kredytówką

10. Szaser

Szaser Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam problem, wkupywałem zawsze ea co miesiąc poprzez www. teraz od kwietnia tego nie robiłem. Miałem podpiętą jakąś kartę internetową do tego. Teraz zakupiłem sobie kod na allegro na miesiąc ale ni jak nie wchodzi. Wyskakuje że zalegam z płatnościami. Dobrze rozumuje że jeśli była aktywna subskrypcja to muszę miesiąc w miesiąc im płacić ?

I tutaj pytanie, nie mam danych do owej karty pre paid która była podłączona co za tym idzie nie doładuje jej sobie i nie ureguluje z jej pozycji owego zadłużenia. Co robić ? Dodać nową metodę płatności i uregulować po czym zapewne wejdzie mi owy zakupiony kod ea acces na allegro ?

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2315
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz spróbować dodać nową opcje płatności, w sumie byłoby to całkiem logiczne. Ty po prostu zapomniałeś sobie wyłączyć autoodnawianie subskrypcji i przez to zalegasz z zapłatą. Jeśli dodanie nowej metody płatności nie zadziała to zadzwoń na polski support MS może oni Ci coś doradzą:
    00 800 441 17 96.

12. Szaser

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dodanie nowej z pewnością pomoże z tym że rzecz jasna, wymyśliłem nawet jak obejść aby nie płacić... wystarczy zrestartować do zera konsole stworzyć całkowicie nowe profile, no ale ... wszystkie zapisane osiągnięcia FUT, pójdzie się.. wiec szkoda. Postaram się zalogować na tamtą kartę. I według informacji z forum wyłączyć subskrypcję co by się nie powtórzyła sytuacja.

Kuleczka ten numer ktory podałaś coś się nie zgadza, a nigdzie nie mogę znaleźć prawidłowego.

Ostatnia edycja: Czerwiec 24, 2016
  13. p_bladek

Polubienia:
    507
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Co nie zmienia faktu że jeżeli saldo miałeś zerowe to zalegasz M$ kase za wszystkie miesiące przez które nie była anulowana subskrypcja. Co do numeru, dwóch zer z przodu nie zapomniałeś?

14. Szaser

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie zapomniałem, wiem że bym zalegał. Ale jeśli stworzę nowe konto z nowym mailem itp. Jak ściągną płatności ? Wydaje mi się że w żaden sposób. Nie istotne załatwiłem sprawę poprzez "chat" (English support) zaktualizowali mi starą kartę na którą wpłaciłem wymaganą ilość pln. I Wszystko działa, 5 minut i po krzyku, rewelacja. Przy okazji wyłączyłem automatyczną subskrypcje także problem się nie powtórzy.

p_bladek lubi to.
  15. kuleczka91

Polubienia:
    2315
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Numer się zgadza, ale niektóre sieci mają problem i nie da rady zadzwonić. Ja musiałam dzwonić z Orange i dopiero zadziałało, że dało się do nich dodzwonić. To ile zalegałeś im wpłaty? Dobrze, że udało się to załatwić. Swoją drogą też bym wolała zapłacić niż stracić wszystkie osiągnięcia na koncie :D

16. verceti

verceti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na swoim koncie mam wykupiony abonament Gold i chciałbym nim się podzielić z kolegą,on wtedy ustawia sobie u siebie moje konto na domowe.Gdybym wykupił sobie Ea Acess to mam go przypisanego do konsoli czy do konta? i czy w przypadku gdy moje konto nie jest kontem domowym nie było by problemu z korzystaniem z usługi EA Acess ?

17. kuleczka91

Polubienia:
    2315
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    EAA masz przypisane do konta, a nie do konsoli. Musisz mieć ustawienie domowej konsoli jeśli chcesz się dzielić EAA z kimś innym, inaczej drugiej osobie nie odpali, bo konsola nie będzie wykrywała licencji na gry. Aha gry testowe drugiej osobie nie będą działać, czyli te które mają ograniczenie czasowe na przetestowanie dzięki EAA na np 10h nawet jeśli będzie ustawienie domowej konsoli.

18. verceti

verceti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak bym miał zakupione EAA i abonament Gold na jednym koncie,kolega ustawia sobie u siebie moje konto na domowe i gra na swoim profilu w gry EAA i z abonamentu, a ja gram sobie w EAA i z golda korzystam tylko na tym profilu,na którym wykupiłem obie usługi ?

Ostatnia edycja: Lipiec 9, 2016
  19. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    418
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Możliwe że to pytanie już gdzieś padło na forum ale jak ma się abonament EA Access do braku aktywnego Xbox live Gold? Działa "singiel" czy w ogóle nie można korzystać?

20. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    działa :)

21. oliho

oliho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć !
    Dziś do ea access miał dołączyć nowy nfs oraz unravel.
    w aplikacji mam już nfs ( tego nowego) ,ale nie ma gry na której mi zależy czyli Unravel.
    Co jest grane ? rozmyślili się ?

Wczytywanie...

Poleć forum