EA Access

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie że się cieszę tylko jestem po prostu ciekaw jak to dokładniej jest :D
 

rasomaso

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Demo Bf Hardline działa przez 10 godzin zegarowych od chwili ściągnięcia gry, czy przez 10 godzin samego grania?
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
10h masz naliczane jak jesteś w grze. Masz do dyspozycji cały multiplayer i prolog + 1 odc. z kampanii. Single i multi liczy się razem do tych 10h.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
10 h samego grania, tylko jak wychodzisz z gry to nie zostaw jej w opcji do "RESUME" bo czas leci jak byś miał ją włączona. Musisz ją wyłączyć.
 

SamurajSzop

Świeżak
Świeżak
Takie drobne info: Fifa 15 dostępna w EA Access :)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Titanfall w EA ACCESS !!! Potwierdzone i pobrane :)

Aby pobrać wyszukajcie poprzez XBOX LIVE MARKETPLACE, bo najwidoczniej w samym EA ACCESS nie jest jeszcze widoczne. Znalezione w marketplace widnieje jako darmowe i można pobrać.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i dobrze , ja TF mam bez akcesu ale im wiecej ludziów tym lepiej.
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Również. Będzie więcej świeżego mięska aby wbić lvl :D
 

carnivean

Świeżak
Świeżak
Jeszcze w tego lata Dragon Age w EA Access :D
 

sirthc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam problem mam konto gold a nie mogę zagrać w żadną grę z EA Access. Mam możliwość tylko zakupu?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
i bardzo dobrze, kto powiedzial ze majac gold mozna zagrac w te gry? trzeba wykupic abonament ea access
 

sirthc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co mi wiadomo do 22 czerwca jest free weekend?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kolego zmien swoje zrodlo informacji, nie ma zadnego darmowego weekendu i nie myl uslug EA Access z usluga Games with Gold
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tego co mi wiadomo do 22 czerwca jest free weekend?
Tak, na okres trwania E3 EA ACCESS jest za free do wypróbowania dla wszystkich (tak koleś z EA powiedział na konferencji M$). Nie wiem dlaczego nie możesz uruchomić gier. Rozumiem, że mogłeś je pobrać bezproblemowo?

kolego zmien swoje zrodlo informacji, nie ma zadnego darmowego weekendu i nie myl uslug EA Access z usluga Games with Gold
Nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz. Oglądałem konferencję M$ i koleś z EA zapowiedział że EA ACCESS jest za free na czas trwania E3.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ea access jest za free do 22go. zainstalowalem, i testuję dowolnie każdą pozycję. pomijam, ze goowno tam jest. ale jest, za free.
 

sirthc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie nie mogę pobrać;/ . Pisze mi że mogę tylko kupić, nawet nie ma napisu że za darmo z EA Access jak miało to miejsce wcześniej. Jakieś pomysły?
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Eee tam goowno. Ja drugi dzień gram w Plants vs. Zombies i nawet zastanawiam się czy by nie kupić płytki.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie nie mogę pobrać;/ . Pisze mi że mogę tylko kupić, nawet nie ma napisu że za darmo z EA Access jak miało to miejsce wcześniej. Jakieś pomysły?
a pobrałeś aplikację EA ACCESS? Uruchomiłeś i zarejestrowałeś się?
 
Ostatnia edycja:

sirthc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok wszystko w pońsio:) już zasysam Titanfall:)
 

sirthc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I znowu kicha;/ tak pobrałem mam konto orgin bo gram w bf 4 multi. Niby bylo ok wyskoczyło mi że mogę grac do 22, a w marketplace mam tylko zakup;/
 

Do góry Bottom