EA: "Call of Duty: Black Ops II wygląda biednie". Wojna oficjalnie rozpoczęta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Zaczyna się...

I zaczęło się. W kilkadziesiąt godzin po oficjalnej zapowiedzi Call of Duty: Black Ops II rozpoczęto kolejną rundę marketingowego starcia pomiędzy Activision a Electronic Arts. Pierwsze ciosy padły ze strony EA.

Na swoim Twitterze Kevin O’Leary, marketingowiec z EA, dał jasno do zrozumienia, co myśli o Call of Duty: Black Ops II. Jak pisze:

Biedny Black Ops II, wyglądasz na zmęczonego, powinieneś wziąć rok przerwy i odpocząć.
Słodkie. Czekamy na odpowiedź ze strony Activision.

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Buehehe :). Nie ma to jak szczera prawda :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobra panowie chwytamy za karabiny, 3 wojna światowa idzie, później będziemy opowiadać że 3 wojnę rozpętały 2 firmy gier komputerowych :)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
potem bedzie

"Call Of Duty World At War II" - "Call Of Duty Modern Warfare 4" itd itd :D
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
potem bedzie

"Call Of Duty World At War II" - "Call Of Duty Modern Warfare 4" itd itd :D
Masz to, jak w banku. :]
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A Activision przynajmniej nie jest dziecinne i po prostu ustąpi głupszym i będzie zlewało na takie teksty :)
 

PL M4RC1N

Użytkownik
Użytkownik
Ale wy narzekacie a i tak gra znowu rekordy pobije, jak ktoś lubi COD-a to i tak go kupi. Ja gram od COD WaW i innej gry nie kupiłem jak do tej pory.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widać, że EA nie może się pogodzić z tym, że Cod sprzedaję się o wiele lepiej od ich BF3 No ale co się dziwić. Lepsza gra = lepsza sprzedaż.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Widać, że EA nie może się pogodzić z tym, że Cod sprzedaję się o wiele lepiej od ich BF3 No ale co się dziwić. Lepsza gra = lepsza sprzedaż.
Słabe trolololo, marna prowokacja.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
EA ma rację, nie ma co się oszukiwać. Ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem 'potrzebny Ci rok przerwy...'. CoD potrzebuje co najmniej 3 lat, żeby wrócić 'w dobrym świetne'. Chyba, że odkupiliby silnik od innej firmy, ale i tak rok to za mało.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie ważne jest 60 klatek, a nie grafika :) EA się ośmiesza.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolejny wpis :)

"Jestem bardzo podekscytowany rywalizacją związaną z shooterami w tym roku... Medal of Honor Warfighter, Battlefield 3, Frostbite 2... FTW"
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Ja się zgadzam z tą wypowiedzią EA, na trailerze widać że to ten sam silnik na którym powstawały CoDy w 2006-07, który faktycznie jest już "zmęczony". ;)
Myśle że kupno takiego CryEngine, czy też UnrealEngine i poświęcenie jej właśnie ok. 3 lat wyszło by serii na dobre.
Acti straciło już pomysły w sumie i zaczerpnęło główną tematykę swojej produkcji od Ubisoftu, chodź widzę mieszankę też z BF 2142. ;)
Nie będe hejtował na Acti bo swego czasu grałem w MW2, ale już nie kupię żadnej gry od nich póki nie zrobią czegoś naprawde dobrego i przedewszystkim nie kopiowanego i nowego, EA/DICE zrobiło tak i zyskało moje serducho. ;)
Pozdrawiam.
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Wojnę fanbojów uważam za rozpoczętą! Współczuje Wam :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Cóż, sama prawda, nie ma się co oszukiwać... Tymczasem czekamy na Unreal Engine 4.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Prawda czasem boli :) W 100% zgadzam się z EA. To co pokazał trailer BO II to śmiech na sali :)
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
EA ma rację, nie ma co się oszukiwać. Ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem 'potrzebny Ci rok przerwy...'. CoD potrzebuje co najmniej 3 lat, żeby wrócić 'w dobrym świetne'. Chyba, że odkupiliby silnik od innej firmy, ale i tak rok to za mało.
Ale NIEEEEE!
Nowy silnik:
-trzeba pisać od nowa skrypty
-nowe grafiki
-I wiele wiele więcej!
No, ale cóż można pozmieniać modele broni, poprzekładać kolejność skryptów i mamy BOII :p
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Ale NIEEEEE!
Nowy silnik:
-trzeba pisać od nowa skrypty
-nowe grafiki
-I wiele wiele więcej!
No, ale cóż można pozmieniać modele broni, poprzekładać kolejność skryptów i mamy BOII :p
Powiem Ci cos od serca, wole by jechali na starym silniku niz maja potem robic wymowki jak EA ze konsole nie daja rady i dlatego mamy 30 klatek(jezeli ktos ma CoD i BF3 to widzi pewnie jaka wielka roznica jest w plynnosci ekranu) i wyglada jak shit :(
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
EA już w tym roku otrzymało nagrodę najgorszej firmy, widać że lubią się upokarzać i dążą do otrzymania kolejnej niechlubnej nagrody dając pożywkę gimbusom.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wcale mnie nie dziwi ta wypowiedź, bo ten trailer BO2 to padaka. Sami tylko Medalowi klientów podsuną :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom