1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Zamknij zawiadomienie

EA Canada dłubie nad Gwiezdnymi Wojnami?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

I będzie to gra z otwartym światem...

Tradycyjnie źródłem tego typu informacji są ogłoszenia o pracę. Jedno z nich zdradza, że EA Canada pracuje nad grą z otwartym światem osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Co ważne, tytuł trafić ma na konsole nowej generacji.

Wcześniej mówiło się, że EA wydelegowało trzy ekipy, które mają zająć się licencją Star Wars. Chodziło o BioWare, DICE oraz Visceral Games. Do tego towarzystwa dołączyli twórcy z EA Canada?

Wcale nie musi tak być. Nie zdziwiłbym się, gdyby EA Canada miało jedynie pomagać ekipie, która zajmuje się nowym tytułem z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Z drugiej strony, EA ma 10 lat na wydawanie gier w świecie Star Wars, więc teoretycznie im więcej, tym lepiej. Kolejne studio nie powinno więc nas dziwić...

Jedno jest pewne - doczekamy się Gwiezdnych Wojen z otwartym światem. Nie wiem, jak Wam, ale mnie pachnie to bardzo dobrą wiadomością! ​

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    StarWars niekończąca saga się zaczyna kolejny shit jak startrek.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    nie podoba mi się to i śmierdzi mi tandetą i niszczeniem marki, lepiej żeby ktoś dokończył star wars 1313 i każdy fan Star Wars będzie w niebo wzięty

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    no tak bo niby 1313 gwarantuje dobrą grę - a niby na jakiej podstawie tak twierdzisz? dema i screnów?

Wczytywanie...

Poleć forum