EA chce usłyszeć, co sądzicie o Battlefieldzie 4

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Niezależnie od tego, czy Battlefielda 4 wychwalacie pod niebiosa, czy też mieszacie z błotem przy każdej okazji, EA chce do tych opinii dotrzeć.



"Na ile prawdopodobne jest to, że poleciłbyś Battlefielda 4 swoim znajomym?" - to pytanie zadaje Electronic Arts w krótkiej sondzie skierowanej do właścicieli gry. Mogą oni ocenić to prawdopodobieństwo w skali 0-10. Następnie "Elektronicy" proszą o wskazanie tego, co można w FPS-ie poprawić (jeśli ocena była niska) lub o napisanie krótkiej recenzji produkcji studia DICE (w sytuacji, gdy respondent chętnie poleciłby grę).

Ostatnio Battlefield 4 przeżywa wzmożone trudności techniczne. EA może się spodziewać, że gro negatywnych głosów, które uzyska we wspomnianej sondzie, argumentowane będzie właśnie występującymi niedoskonałościami. Firma liczy jednak zapewne, że uzyska także opinie na temat samej rozgrywki czy dostępnych trybów.​

 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
powinna być opcja "no comment"... gra jest beznadziejna
 
Odemnie dostają Najniższa 0 gra nie ratuje się w żaden możliwy sposób.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie, że jest link do tej sondy.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To Oni są naprawdę tak niekompetentni, że muszą pytać graczy, co nie działa w BF4? Sami nie potrafią tego sprawdzić?

BTW. Gdzie ta ankieta?
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dajcie jakiś link do tego zaraz zagłosuje
 

marcino21ab

Użytkownik
Użytkownik
powinna być opcja "no comment"... gra jest beznadziejna

Juz nie przesadzaj ze gra jest tak słaba! Pewnie Nawet nie widziałeś na ps4/Xo a wypisujesz jakieś brednie... Obecnie gram na ps4 i poza sporadycznymi lagami na 64graczach nie mogę narzekać na grę.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
jestem fanem serii, ale z powodu wymaganego dysku twardego w konsoli (, którego nie posiadam) niestety sobie nie pograłem.... za to EA olbrzymi ----------------------- minus.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Techicznie gra jest poniżej zera tragedia i dno totalne (chociaż po ostatnich łatkach już trochę lepiej) za to sama rozgrywka a konkretnie multi jest miodne nieziemsko
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
gram na ps4 i gra mi sie bardzo dobrze 60 klatek na sekunde czasem cos zlaguje ,ale z kazdym patchem widze poprawy
 

marslo6044

Świeżak
Świeżak
łahaha żenada! pytają co można poprawić hehe raczej co trzeba
dajcie link do ankiety ja macie to wypełnie ją w najdrobniejszym szczególe a co do skali mniej niż zero!!!
 

pablinho

Użytkownik
Użytkownik
Zbugowana to jest. Ja gram na XO i ze 3 razy zauważyłem drobny spadek klatek na sekundę. Najbardziej wkurza mnie to że wywala mnie do z gry do dasha czasami podczas wgrywania nowej mapy. Ogólnie to poprawiłbym wsiadanie do pojazdów. Chodzi mi o to ze trzymasz x na padzie i nagle jesteś z boku pojazdu a nie kulturalnie wygramalasz się otwieralnymi drzwiami. Uważam ze fajnie byłoby wrzucić granat do czołgu przez właz i ludzie nie wysiadaliby z jadacych pełnym pędem aut bo byla by gleba i nieuniknione obrażenia :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Gra mi się świetnie , jestem w koncu fanem BF, ale u*****bym im ocenę za te setki bugów ktore są na kazdym rogu oraz za słabą grafikę, mozna bylo zrobic lepszą :(

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Narzekacie ale i tak na pewno gracie godzinami :)
 

Do góry Bottom