1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ea Create-Pomocy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Alf1966, Grudzień 15, 2010.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam otóż mam problem na razie z dwoma misjami, ale coś czuję, że będzie więcej, a jestem na razie na 11planszy. Otóż potrzebuję poradnika, który pokazywał by co stworzyć by zdobyć wszystkie punkty w zadaniu. Jeśli ktoś ma niech zapoda linka, albo da linka do rozwiązania zadania na 11levelu w challenge 7 i 10 tak, aby zdobyć wszystkie punkty. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Odświeżam. Grę już prawie całą przeszedłem do zdobycia wszystkich sparków brakuje mi 3 challengów. Pomógł by ktoś i dał poradnik lub sam napisał najlepiej dał filmik lub screena co wybudować by zdobyć wszystkie sparki w level 11 challenge 7 i 10 oraz level 14 challenge 6. Bardzo proszę o pomoc.

4. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Odświeżam. Naprawdę nikt nie grał w tą grę ?

Poleć forum