1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA LIVE - pytanie początkującego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blocked, Wrzesień 22, 2015.

1. blocked

blocked Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heja, przymierzam się do kupna xBox One. Widzę, że generalnie ceny gier są dosyć wysokie (za każdy tytuł +200zł) i pytanie bo znalazłem informacje, że za 15zł miesiecznie mogę pobierać gry udostępnione przez EA (konto ea live) i w nie grać, więc czy dobrze myślę, że jeśli mi nie przekadza fakt grania w trochę starsze tytuły to bardziej mi się opłaca zapłacić 15zł na miesiac i grać w udostępnione gry? Robi ktoś tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam EA Access jako dodatek, bo są tam gry, które mnie interesują. Zamiast płacić co miesiąc po 15 zł weź na rok za 80, bo taniej wychodzi. Wiesz no możesz korzystać z EA, ale myślę że te gry Cię znudzą szybko. Swoją drogą przecież nikt Ci nie każe kupować gier nowych, używki gier chodzą po 50-120zł więc o połowę mniej.

4. H_o_G

H_o_G Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Tak jak kuleczka wspomniała, EA Access za 80zł na rok (13 gier w tej chwili, a zaraz prawdopodobnie 14), do tego XboxLive za ~120zł na rok czyli dodatkowe minimum 12 gier(liczę jedną wartościową), więc za około 200zł na rok masz dostęp do około 25 tytułów. Także bardzo drogo nie wychodzi, a raz na jakis czas mozna sobie pozwolić na jakiś tytuł na płytce w cenie wspomnianej powyżej :)

Wczytywanie...

Poleć forum