1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA nie chciało być gorsze od Activision - Battlefield 4 szturmuje amerykańską TV

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 14, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Activision ujawniło już swoje reklamy Call of Duty: Ghosts, które są aktualnie emitowane w amerykańskiej telewizji. Electronic Arts nie chciało być gorsze i opublikowało również swoją telewizyjną zajawkę Battlefield 4.

Taktyka zespołu marketingowego Electronic Arts wydaje się podobna do ekipy Activision. Tutaj również słuchamy wrażeń fanów strzelanin, którzy zachwycają się gameplayem Battlefield 4. W przeciwieństwie jednak do reklamy telewizyjnej Call of Duty: Ghosts zabrakło tu humoru - EA postawiło na poważny nastrój zajawki. Które podejście do tematu bardziej przypadło Wam do gustu?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jedno odpalenie bety. Jeden kill. Jedna śmierć. Customizacja. Wystarczyło. Preorder zamówiony.

1 osoba to lubi.
  4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    a ja sobie odpuszczę i poczekam na XBOXONE, bo chce się cieszyć płynną grą a nie 24fps'y i 24 graczy...

5. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    X1 zamówiony oczywiście z BF4, dostawa ma być w terminie 25.11-03.12, myślałem, że Amazon przyślę na premierę. Pewnie tak by było bo zamówiłem zwykłą edycję ale dodałem, że interesuje mnie Day One Edition z FIFA Free parę dni temu zmienili mi zamówienie na taką konsolkę, co mnie cieszy parę dni poślizgu nie robi różnicy a fifa za darmo.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem czy wiesz, ale dopóki nie będzie oficjalnej premiery owej konsoli w Polsce, to nie pograsz sobie na multi. No chyba, że mieszkasz tam gdzie Xbox One ma w pierwszej kolejności wylądować na półkach :)

Wczytywanie...

Poleć forum