1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA nie zamierza inwestować w 3D

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 31, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

John Riccitiello, szef EA, nie tylko zapowiedział, że znany nam od wielu lat pięcioletni cykl życia konsol odszedł w niepamięć, ale i skrytykował technologię 3D. Najwyraźniej lepsze są gry 3D w 2D, niż 3D w 3D.

Riccitiello powiedział, że EA nie zauważyli wzrostu zainteresowania telewizorami 3D. Korporacja nie zamierza przecierać rynku i woli sprawdzać, co w danym momencie interesuje odbiorców. Dlatego gry społecznościowe są teraz ważniejsze od grania w 3D. Bardziej opłaca się tworzyć to, co interesuje klientów, a nie promować 3D na siłę. Czy to oznacza, że Sony przejedzie się na trzech wymiarach, bo zapomina o grach społecznościowych?

źródło : EA nie zamierza inwestować w 3D - NEOGO.pl - Serwis magazynu konsolowego NEO PLUS

2. Lotnik421 Xbox One

3. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Heh, EA powinno stworzyc jakas gre na 3d :D Strzelanke ciekawe jak by sie gralo <haha>

4. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A przypadkiem już nie zrobili ?? Crysis 2 z tego co wiem w opcjach ma takie coś

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czekamy na The Simsville od EA :D

6. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    crysis 2 na pc w 3d wygląda biednie nie czuć tej głębi.Co nie oznacza ze wszystkie gry takie są np. wiedźmin wygląda bardzo dobrze w 3d fable 3 tez tylko troszeczkę gorzej

edit: oczywiście mam na myśli nvidia discover czyli te niebiesko czerwone okularki:D

7. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    A ja uważam, że 3d to przyszłość , wszystkim, którzy na tą technologię narzekają, radzę zagrać np. w Killzone 3 w 3D na tv 55", powiem wam, że wygląda to kosmicznie, wrażenia są niezapomniane :)

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    I dobrze że w to nie inwestują, bo jest to narazie technologia godna rozbicia o kant ekhem...
    Nie dość że są to jakieś pseudo wrażenia, szybko męczą się oczy i narazie mało kto ma telewizor 3D :p
    Więc póki co to pieniądze wyrzucane w błoto

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A za jakis czas bedzie wypowiedz "3d to przyszlosc" :D
    Mogliby to dawac jako opcje chociaz, na pc wiekszosc tytulow mozna tak odpalic, a sesja 2/3h gry w singlu to katorga dla oczu nie jest, a multi juz mozna pykac klasycznie w 2d.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

10. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    nie mierz wszystkiego swoją miarą - 3D w grze Avatar jest świetne, w grach na PS3 naprawdę robi świetne wrażenie i gra się znakomicie
    inna sprawa z Black Opsem - ja nie czułem się komfortowo po grze bo tam jest fpp

świat nie będzie stał w miejscu bo panicz Hextor nie ma telewizora 3D - a zresztą na 3D narzekają Ci którzy nie mają takiego telewizora i nie mają też w najbliższym czasie perspektywy zakupu - tyle tylko że świat się nie kończy na naszym lekko zacofanym kraju

11. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Powiem tak... dobrze że się nie interesują jak na razie technologią 3D, ta technolagia powinna dopiero ruszyć na next-genowych konsolach które będą miały o wiele więcej możliwości..

12. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Co do 3D jestem za a nawet przeciw :)

Pograłem w 2 tytuły w 3D: Crysis 2 i Top Spin 4 i jest bardzo biednie :(

Fajnie jakby dodawali taką opcję do każdego tytułu tylko nie na "odwal się" tylko porządnie zrobioną.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać telewizora na telewizor obsługujący 3D więc ta informacja mnie osobiście "nie boli" :D.
    Nie chcą to niech nie robią :)

14. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    Święta prawda, najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy tego nie próbowali, na dobrym, dużym tv z aktywnym 3d zabawa jest nie porównania z niczym innym

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum