1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA o przyszłości Need for Speed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Listopad 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Patrick Soderlund z Electronic Arts udzielił portalowi Eurogamer ciekawego wywiadu o przyszłości serii Need for Speed. Przede wszystkim dowiadujemy się, że kolejną odsłonę przygotuje kanadyjskie studio EA Black Box. Koncern chce wypuszczać raz na rok zręcznościową część i zmieniać studia deweloperskie, dając im tym samym wystarczająco czasu na stworzenie dopracowanego produktu. Co w takim razie z Shift? W końcu jakiś czas temu pojawiły się plotki o Shift 2. EA chce rywalizować z Gran Turismo i Forza Motorsport mając możliwość wydania symulacyjnej gry na wszystkie liczące się platformy, a nie tylko na jedną. Taka wersja NFS mogłaby ukazywać się obok wspomnianych zręcznościówek. Oprócz tego w wywiadzie wspomniano, że Burnout i Mirror's Edge to nie są martwe marki.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wg. mnie po sprawdzeniu dema najlepszą decyzją EA było uśmiercić tą serią gier. Z tytułu na tytuł ulega coraz to większemu upodleniu. (SHIFT trochę się wybuł, ale tylko trochę)

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    NFS sie skonczyl dla mnie na UNDERGROUND'zie 2 :D

5. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Niech zrobią powrót do klasyki...! Ściganie sie na ulicach itd..! dobry tuning ...

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    "Mirror's Edge to nie są martwe marki"
    Z tego cieszę się najbardziej :D

7. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta seria skończyła się na Most Wanted...

8. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Najlepszy był UNDERGROUND 1 i 2 potem z roku na rok było coraz gorzej.

9. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Underground 1, 2 no i Most Wanted najlepsze. Powinni wrócić do wyścigów w nocy, tuningu (neony etc. .)

10. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    NFS to nie jest to co kiedyś. Najbardziej z tej wypowiedzi podoba mi się "Oprócz tego w wywiadzie wspomniano, że Burnout i Mirror's Edge to nie są martwe marki. .

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nom. Mam nadzieje że Mirror's Edge 2 będzie bardziej rozbudowane niż jedynka :)

Co do news'a to niech lepiej się wezmą za zrobienie bardzo dobrej ścigałki jaką był Most Wanted :)

12. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Shift był jak dla mnie jedną z lepszych części, na kierownicy na PieCyku grało się fantastycznie(bo i realistycznie), niestety następna część znów jest skierowana dla dzieci które nie wiedzą co to hamulec, i co to znaczy odbić się z prędkością 250km/h od barierki ...

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak dla mnie mogą wychodzić z roku na rok NFSy, wtedy stare części potanieją szybciej :p

14. RAKUPL23

RAKUPL23 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    ja sie cieszę że będą dalsze nfsy ale nich nie robi ich studio black box

15. myszer

myszer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepsze nfs to udg1 i 2 most wandet i carbon ładna grafika itp shift jest dobry jako symulator i jak ktos lubi rozpiepszac samochod to ta gra jest dlaniego byłem fanem nfs dopoki nie wypuscili undercovera grafa ładna reszta ble jak dlamnie to forza wymiata tylko brakuje mi swiata nie legalnych wyscigow tak jak bylo w nfś udg 1i 2 oraz mw i carbon czekam na tdu 2 tez ma byc fajna zobaczymy jak bedzie naprawde

16. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    I tak już nie bedzie nfsów takich jak kiedyś ;/

17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Damn, z Twojej wypowiedzi nic nie zrozumiałem, gdzie znaki interpunkcyjne (nie wiesz, co to? eeh...przecinki, kropki, itp.). Jesteś na tyle leniwy, że nawet nie piszesz polskich znaków. Nawet Ci się nie chce poklikać myszką, żeby przeglądarka sama poprawiła... co się dzieje z tymi ludźmi.

Co do tematu, zdążyłem się przyzwyczaić do corocznych, nowych NFSów, to jest już tradycja, jak Kevin w Polsacie. Kolejny NFS, kolejne... 6 godzin zabawy (?) i 'sajonara', a szkoda, mogło być tak pięknie :)

18. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja sie tak zastanawiam czy Ci wszyscy krytykanci nowego nfs rozumieją, co oznacza powrót do korzeni marki NFS?
    Graliście kiedyś w Need for Speed III: Hot Pursuit, albo Need for Speed: Hot Pursuit 2 ?

Zakładam że większość z was nie grała bo NFS III wyszedł w 1998 roku (dwanaście lat temu), więc musielibyście mieć teraz co najmniej 22 lata aby to pamiętać.

Ten nowy NFS jest właśnie powrotem do korzeni, czyli do NFS III, a nie do jakiś udziwnionych Need for Speed: Underground, Need for Speed: Underground2 itd.

Ci Co chwalą shifta jako jedynego prawdziwego nfsa to chyba wogóle nie rozumieją czym był kiedyś i czym powinien być prawdziwy NFS.
    NFS nigdy nie był i nigdy nie powinien być nawet namiastką symulacji, to prawdziwy ARCADOWY tytuł, W którym lecisz 250 wchodzisz w zakręt i odbijasz się od bandy! - to jest prawdziwy NFS

19. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Teraz studio BlackBox pracuje nad kolejną grą z seri NFS, którzy wcześniej pracowali nad Undercover. Ciekawe jak im to wyjdzie.
    Co do tematu to Underground 2 powalała i czasami odpalam sobie na Xboxie 360 przerobioną wersję Underground 2 i pykam wspominając jak to było na PC ;)
    Shift też był ciekawy reszta dla mnie to takie sobie.

20. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ostatnie 7 slow raduje Mnie najbardziej.

21. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Gdyby stworzyli Most Wanted 2 z cyklem dnia i nocy, tuningiem z U2, samochodami typu Ferrari to ja bym się po prostu rozpłakał...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum