1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA pamięta o kultowych tytułach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez $evik, Marzec 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Frank Gibeau, szef EA Games zapewnia, że jego firma nie zapomniała o swoich starszych, kultowych seriach.

Gibeau, który pracował przy takich grach, jak Desert Strike czy Road Rash jest zaznajomiony z dokonaniami EA i nie wyklucza wznowienia produkcji sprawdzonych i kochanych przez graczy tytułów. Kluczowym elementem, od którego zależy czy jeszcze kiedyś zagramy w klasyki pokroju Popolous, Dungeon Keeper czy Magic Carpet jest jakość potencjalnego produktu.

Jeśli EA zdecyduję się na ożywienie którejś ze starszych własności intelektualnych musi mieć pewność, że dostarczy pozycję wysokiej jakości i nie rozmieni na drobne jej dziedzictwa.

Bardzo zdrowe podejście. Jeśli nie ma się na coś pomysłu i pewności, że gra dorówna swoim przodkom, to lepiej zostawić to w spokoju. Bezmyślnemu odcinaniu kuponów mówimy stanowcze NIE!

Pierwszym tytułem, który pokaże czy Gibeau nie kłamie mówiąc o trosce, jaką otacza się zasłużone IP będzie najprawdopodobniej Syndicate. Nad wskrzeszeniem legendarnej gry Bullfroga od jakiegoś czasu potajemnie pracuje studio Starbreeze.

źródło : www.polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uuuu Populous.... Grałem w to gówno całe dnie na PS1. Jedna z pierwszych gier w jakie kiedykolwiek pykałem, a już na pewno pierwsza strategia (i ostatnia). Chyba nawet miałem oryginał... na pewno okładkę miałem, ale czy oryginalny CD ? who knows....

BTW. Fajnie że EA chce wskrzesić stare tytuły.... Tamte gierki miały zaje***tą grywalność. Dla mnie mogli by tylko zrobić lepsze tekstury i naprawić bugi, bo jak zaczna kombinować, to spie*dolą...

4. Krwawy5

Krwawy5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Populousy! Pamiętam jak się kiedyś przechodziło demo z 15 razy :). Gdyby powstała nowa wersja Populousów to z chęcią je kupie!

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Desert Strike..... Pamiętam swoje "gówniarskie" czasy jak w to popieprzałem na Amidze :D Jakby go wskrzesili na XBLA, to z miejsca bym kupił :)

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    dungeon keeper jest dla mnie grą dekady (a w zasadzie to jest starsza :p). heheh o dziwo wczoraj zacząłem przechodzić DK2 po raz ... cholera wie który! :D ta gra nigdy się nie nudzi

7. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Co EA takie dobre się zrobiło, The Godfather 2 przy 1 to ewidentny śmieć. Oficjalna strona The Sims 1 już nie istnieje, i oni mówią że nie zapominają o kultowych tytułach?!

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ja to chciałbym NFS MOST WANTED 2

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oj to była jedna z lepszych gier dla mnie Dungeon Keeper i oczywiście wspaniała Dungeon Keeper 2. Pudełko ze DK2 do dziś musi być gdzieś w piwnicy chyba :D.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum