1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA: seria Need for Speed nie wróci pod skrzydła Criterion Games

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 30, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Electronic Arts misję stworzenia pierwszego Need for Speeda, który trafi także na konsole następnej generacji, powierzyło ekipie Ghost Games - i wygląda na to, że nie będzie to jednorazowa akcja.

- Need for Speed potrzebuje ciągłości, a EA myśli teraz o tej marce jak o własności Ghost Games - mówi szef szwedzkiej ekipy, Marcus Nilsson. "Elektronicy" powierzyli jej prace nad Need for Speed: Rivals i wygląda na to, że nie jest to ostatnia odsłona serii, za którą będą odpowiadały "Duchy" z północnej części Europy.

- Nie można drastycznie zmieniać planów powracając znów do układu z Criterionem i Black Box, dlatego myślimy o tej marce jak o naszej własnej. Zamierzamy ją budować, w czym pomocny będzie silnik Frostbite 3, a ludzie dostrzegą coś co dobrze znają, za każdym razem gdy wypuścimy nową grę. Sądzę, że to podstawa budowy solidnej marki: ludzie wiedzą, czego się po niej spodziewać - stwierdza Nilsson.

Trzeba jednak pamiętać, że Rivals nie jest samodzielnym dziełem Ghost Games - studiu pomaga bowiem ekipa Criterion Games, która stworzyła dwie wcześniejsze odsłony NfS-a. - Criterion bardzo nam pomaga, ale gdy stworzymy coś nowego na przyszły rok, lub na jakikolwiek inny termin, będzie to w pełni ukształtowane przez Ghost Games - dodaje szef studia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moje zdanie jest takie komu EA nie da tego do zrobienia to każdy to sknoci, a powód prosty po prostu nikt nie ma dobrego rozplanowania na tą serie. Może jakby się skupili na czymś podobnym jak kiedyś była seria porsche to by coś z tego było. A sam cryterion ma na koncie bardzo dobrego burnouta, i wydaje mi się ,że zabrakło pomysłu.

4. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Powiem tylko tyle Underground 3

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Powiem tylko tyle, i tak by go zdupcyli.
    Pozdrawiam.

Może lepiej żeby nie zrobili U3 bo po prostu szkoda fanów.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a to ta seria ma jeszcze fanów ?

7. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Pewniee że ma. Oo. Zdupcyc i by zdupcyli ale ciekawe co by z tego wyszło. :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Chodziło mi o fanów krótkiej acz treściwej serii Underground :D

9. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra fanów może nie ma ale lubie są do niej wrócić:). Ogólnie jest forza horizon/4 więc narazie nie zapowiada się na coś lepszego i napewno żaden need for speed jej nie przebije.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Do tej serii zawsze podchodzę sceptycznie, bo jak wiadomo ta seria bardzo słabo wypada na tle innych gier wyścigowych.

11. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A pomyśleć że kiedyś się czekało na nowego nfs. A teraz.. ehhh :/

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyli Need For Speed ->

NEVER ENDING STORY !

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  13. Kapitan Bakłażan

Kapitan Bakłażan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mętów
    Criterion lepiej zajął by się robieniem Burnoutów, bo Paradise wyszedł im cudownie, czego nie można powiedzieć o MW 2012.
    Black Box do NFSów też niech się nie pcha bo po tym co ujrzałem w Undercover'ze to myślałem że popełnię harakiri.
    Może Ghost pokaże nam "nową jakość" i z uśmiechem na twarzy będę odpalał nowe NFSy.
    Nie wiem jak Wy ale ja mam odczucie, że kiedy EA robiło NFSy bez niczyjej pomocy to właśnie te produkcje były kwint esencją NFSów.

Wczytywanie...

Poleć forum