1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA sieje wiatr w wyścigowym światku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Electronic Arts jest bardzo pewne nowej, symulacyjnej odsłony serii Need for Speed czyli Shifta. Na tyle pewne, że Patrick Suderlund, senior vice president w EA Games Europe, w wypowiedzi dla Videogamera pozwolił sobie zdyskredytować konkurencję. Najbardziej dostało się Blurowi, ale oberwała także Forza 3.

Myślę, że Split/Second wygląda wspaniale. Czuję, że będę się przy niej dobrze bawił. Blur nie robi na mnie żadnego wrażenia. By być szczerym, muszę powiedzieć, że kompletnie nie rozumiem co jest z tą grą. Forza, jestem pewien, że mamy lepszą grę. Z rozmów z prasą, patrząc po nominacjach, to jest jasne. Cieszę się więc, że oni są pewni siebie, ale ja też jestem.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z panem Suderlundem. Ja z dwójki Split/Second, Blur, czekam na tę drugą. Jasne, wczoraj marudziłem na prezencję gry, ale Bizarre ma u mnie ogromny kredyt zaufania. Co do konkurencji Forzy z Shiftem, jasne jest, że większe ciśnienie gracze mają na tą pierwszą. Seria NfS mocno się zdyskredytowała w oczach graczy i pewnie te kontrowersyjne wypowiedzi miały na celu zwrócić nam uwagę, że EA też ma fajną grę. To się chyba udało, bo Suderlunda cytuje wiele stron. Od strony PR brawo.

Warto zwrócić też uwagę, że konkurencja w wyścigowym światku będzie ogromna. Suderlund nie wspomniał o dziwo o Gran Turismo 5. Być może nie spodziewa się gry zbyt rychło. Wspomnieli o niej za to całkiem niedawno twórcy Forzy, a konkretniej Dan Greenawalt. Ten z kolei stwierdził, że "Kazunori Yamauchi niczego dla mnie nie zrobił od lat". Fajnie, że konkurencja jest zacięta, ale należy pamiętać, że kto wiatr sieje, ten zbiera burzę.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Mam nadzieję, że wyjdzie dobry Shift a nie jak zwykle Shi(f)t.

4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Shift bedzie lepszy od Forzy 3? Dobre zarty. Niech sie zastanowia zanim cos publicznie powiedza. Cudem bedzie jesli Shit bedzie dobry od Forzy 2

5. Ojciec69

Ojciec69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    jest to czysty marketing i promocja gry, zawsze EA robi wiele halasu na temat swoich gier ktore potem okazuja sie zabawką na 2-3 godziny, lepsze od forzy to napewno nie bedzie

6. sebool12

sebool12 Guest

Ja wiem już, że na następnego NFS nie zmarnuje płyty :p, według mnie powinni skończyć serie nfs przy Pro Street(giera nie jest zła ;]) albo Carbon, żeby odejść z klasą, a nie teraz za wszelką cenę wcisnąć ludziom Shi(t)a. Sama nazwa bez litery "t" jest chyba najlepszą oceną dla tej gry .

7. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Porównanie Forzy do NFS'a to jak porównanie Audi W12 z Fiatem Punto... no sorry. Żal czytać, żal słuchać... żal myśleć, że ktoś jest tak bezmyślny. Shift, będzie taką samą arcadówką jak Grid... jestem tego pewien!!

8. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dziwne wrazenie ze nowy NFS moze pozamiatac w tym roku.

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tez mi sie wydaje ze bedzie to dobra gra (moze nie do konca taka jak forza 3) ale takiego powiedzmyGRIDA zmiecie bez problemu

10. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Shit to na pewno nie będzie bo już po gameplayu widać że gierka będzie dobra i będzie miała ładną grafikę i fizykę jazdy. Ale Forzy 3 raczej nie przebije. A ludzie którzy przedwcześnie oceniają tą grę nawet w nią nie grając i wyzywający ją od Shitów i będący pewni że będzie to nie warta wypalenia arcadówka są dla mnie po prostu śmieszni. Grę robi zupełnie inne studio niż poprzednie cześci, tym razem fizyka jazdy zostanie potraktowana poważnie, grafika tez będzie na wysokim poziomie. To będzie jeden z lepszych NFS w ostatnich latach.

11. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I tu sie z Tobą zgodzę.
    Co do konkurowania z Forza,to im pewnie nawet to przez głowe nie przeszło.
    Forza to są wyścigi,a NFS będzie zajebistą ścigałką.

Tak mi sie przypomnialo,pamietam NFS PS z gameplaya i tez super wyglądal i twierdze ze jest gra dobra,ale te skręcanie to troche kombajnem zalatuje i oby tu bylo lepiej.

12. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może porównywał NFS do Forzy ale pierwszej części... :) Pewnie od drugiej części będzie miał tylko lepszą grafikę, a o dobrej symulacji jazdy możemy zapomnieć w NFS. Forza 3 z pewnością będzie lepsza pod każdym względem

No ale to nie zmienia faktu że warto będzie zagrać w nową część :) Poprzednie dwie odsłony, po przeczytaniu opini na forum, nawet nie zostały włożone do napędu :p

13. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Może i Forzę prześcignie jakimiś pierdółkami (np. będą się jarać producenci dynamicznym ujęciem z kokpitu, czyli ruchami głowy), ale w symulacji na pewno zostanie w bloczkach :) Czekam na Forzę z niecierpliwością, NfS będzie tylko odskocznią, nie powiem, pewnie miłą i przyjemną, ale jednak nie przebije FM3.

14. sebool12

sebool12 Guest

Co do czy grida przebije... nie rozśmieszajcie mnie, widzieliście ten wspaniały system zniszczeń w tym nfs? Koleś miał ok 200km/h na liczniku, przyjeb*** prosto w ścianę i się maska podgięła...

15. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    akurat system zniszczen jest ostatnio rzecza ktora chciałbym miec symolwana. taki jak w NFS jest całkiem spoko. przynajmniej strerowanie bedzie lepsze a i grafa duzo lepsza.

16. esv

esv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silent Hill
    Pożyjemy zobaczymy ciekawe czy i jakie będzie miał możliwości tuningu...forzy 3 na pewno nie przebije plus malowanko swojego samochodu dużo lepsze niż w dwójce dopiero będą bryczki przozdobione :) Nfs shift był krótko robiony mimo że w innym studio i znowu może być nie dopracowana....forzy 3 nie przebije za nic w świecie.Daleka droga jeszcze mu do tego choć na razie chcą iść w ich kierunku.Z gridem nie ma co porównywać bo to gierka z tamtego roku i nfs s będzie lepiej wyglądał ale nie zapomnijmy że człowek samą grafiką nie żyje...

17. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Od pewnego czasu przestalem wierzyć paną z tej firmy, zwłaszcza, kiedy mówią o NFS'ie. Niech się jeszcze EA troche poprzechwala, ale i tak Forzy nie przebiją :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum