1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ea sports fifa 11 , nhl 11, nba 11 on line pass co sądzice ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blue, Wrzesień 28, 2010.

1. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam serdecznie !!

Nie wiem czy wiecie ale od tego roku EA Sports wprowadziło do większosci swoich gier tzw kod ON LINE PASS. Dla tych co nie wiedzą juz tlumacze. Jest to kod dzieki ktoremu bedziemy mogli grac ON LINE, otrzymujemy wraz z nowo zakupiona grą. Nie bylo bym w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że ten kod jest jednorazowy. Czyli jezeli zakupimy np. uzywke na Allegro za granie na LIVIE musimy zaplacic, tym razem nie Microsoftowi a EA Sports. Czyli jezeli masz XBOXA i grasz np. w Fife tylko on line a nie masz tego kodu to razem z wykupieniem GOLDA od Microsoftu, trzeba bedzie zaplacic 800 MCP Ea Sports, podwojna oplata za granie ON LINE. Dla mnie jest to zenujace, a co wy o tym sądzicie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Affelay

Affelay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Edinburgh / BZ
    jeżeli to jest prawda to będzie już polowa mniej polaków online w fifa 11,
    a tak na serio to by była lipa totalna;/ chodziarz nie wątpię, że ktoś po jakimś czasie by coś wymyślił ;)

4. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    podejrzewam, że coraz więcej wydawców będzie stosować tego typu chwyty (bc2 online vip), pewnie w mw3 będzie już abonament, twarza w twarz mogliby zostawic.. shit...

5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hej mam zamiar dziś kupić fife 11 i odsprzedać kod na online osobie która sobie sciągnie pirata. Dam jeszcze znać ale jak ktoś chce to niech pisze na pw propozycje jakieś.

PS jak moderator uzna że nie powinno się to tu znaleźć to niech mnie opiepszy no bo mi nie zależy na tym kodzie a nigdzie indziej nie napisze jak w rodzimym temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum