1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Sports MMA Demo - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez entryk, Wrzesień 28, 2010.

1. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziś wyszło demko tejże gry. Proszę o opinie jeśli ktoś zassał z XBL oraz proszę o upload w dziale dema :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    po tym co widzialem to to do piet UFC nie dostaje nie mowie juz o 2010 a 2009..mizernie sie zawodnicy poruszaja zero jakis otarc na twarzy przypominaja mi sie czasy Playstation2

4. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i niektóre animacje w parterze w tej grze są bardziej realistyczne niż w UFC 2010 ale ogólnie w skali od 1 do 10 dla UFC 8, a dla MMA 3 ;)

5. entryk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ekhm... Masownik ja napisalem ze proszę o opinie jeśli ktoś grał a nie że ty se zaczynasz słowami "Po tym co widziałem"

6. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    wpisz sobie gameplay to zobazcysz bez grania jak to wyglada na moje oko zalosnie nie rtzeba grac zeby ocenic grafike i ruchy postaci i jak bije sie w parterze a reka przenika;d wpisz na youtubie to zobaczysz sam

7. entryk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ogladalem tego multum. Jednak gameplay może być dobry. póki nie wezme pada w łapę to nie oceniam gry :) po filmie mozna sobie ocenic conajwyżej grafikę

8. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie cyrk, lepsze od UFC 09,10 pograłem kilka walk - dodam że w UFC grałem dużo - lepszy gameplay jak dla mnie.

9. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    184
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mam mocno mieszane odczucia... animacja postaci jest dziwna o nokautach już nie wspomnę. Gdzie jest sędzia? I dlaczego zawodnicy przenikają przez siebie. Do tego poczucie jakby się grało w zwolnionym tempie. Gra mooocno średnia, do UFC 2010 nie ma startu. Mógłbym napisać więcej, ale to tylko demo więc sensu to nie ma.

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja tez mam mieszane uczucia.
    ten wielki lysy czarny syn, ktory byl moim oponentem potrafi, tylko chwytac za nogi i obalac na glebe. ledwo wyprowadzilem jeden cios w stojce po tym jak udalo mi sie wstac i uwolnic od niego (co w gruncie rzeczy jest proste) a ona zaraz nzowu lapie mnie prawie za jaja i znowu wywala na pleki. i tak ciagle do usrania. stawalo sie to juz nurzace i wkur.
    pogram jeszcze na innym poziomie trudnosci i cos dodam.
    ten pot lejacy sie z zawodnikow jak z prysznica, zenua.

11. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Świetna walka :) intuicyjny system sterowania grałem dużo naprawdę dużo w UFC 09/10 ale ta gra jest po prostu lepsza zdecydowanie bardziej realna,gameplay sprawia wrażenie spowolnionego ? Nie wiem ale ja tego nie uświadczyłem, sceptycznie podchodziłem do gry bo po trailerach nie wyglądało to jakoś wspaniale jednak zagranie samemu a nie oglądanie zmieniło moja opinie, a walka z kumplem o wiele więcej frajdy sprawia dzięki systemowi uników,obaleń, dźwigni który myślę ze jest idealny, grafika również jest dobra bez spadków animacji, sędzia jest podczas walki, pamiętajcie ze to demo :) a poza tym gry sportowe od EA zazwyczaj są na wysokim poziomie :) poza nba ^^

Niech wypowie sie ktoś znający na tym sporcie a nie ci co po prostu grali w UFC, poczekam na recenzje oraz opinie zawodników mma to będzie licząca się opinia.

12. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ale po co ty chcesz kogos kto sie zna? realizmu poszukujesz? takiego pojecia nie ma na konsolach :) nie szukajcie wyzszosci mma od ufc w grach, to nie ma sensu. jednym sie podoba i beda w to grac. pozostali wroca do ufc.
    sam jeszcze troche pogram i zdecyduje czy warto czekac na premiere czy nie.
    imao ufc jest bardziej wymagajace od gracza.

13. `ToniDi

`ToniDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z mazur
    sluchajcie u was tez tak sie krztusi przy ładowaniu :/ strasznie wolno chodzi w napedzie zwiecha ktos wie co za ...

14. Jacław

Polubienia:
    184
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Realna? Chyba nie wiesz co mówisz... Jasne, że gameplay jest spowolniony. Może kierujesz się tą NIBY szybką wymianą ciosów, w której połowa nie powinna dochodzić do przeciwnika, a jednak jakimś cudem trafia w oponenta (są wyjątki), poza tym co to ma być, że jesteś w dość dużej odległości od przeciwnika naciskasz uderzenie i zaraz jesteś koło niego i trafiasz, zawodnik dosłownie płynie - parodia, zwróć też uwagę jak chodzą zawodnicy. Również nie gram od wczoraj w UFC i co jak co, ale dla mnie gadasz głupoty. I co to ma być, że walke możesz skończyć tylko w parterze.. bullshit. Oczywiście możesz kolesia ogłuszyć, ale znokautować nie, musisz wykończyć go po ogłuszeniu w parterze lub po prostu w parterze za pomocą dźwigni czy uderzeń - BZDURA. Jeśli po ogłuszeniu przeciwnika w stójce nie dokończysz dzieła wstanie i można tak robić cały czas... żenada. Zwróć też uwagę na ciosy... ile razy bijesz w powietrze, a przeciwnikowi lata głowa... System zakładania dźwigni to kpina, o nokautach już nie wspomnę.

Plusy jakie będą to dośc fajny tryb tworzenia zawodnika i ściąganie fighterów (rzeczy rodem z FNR4).

Do plusów mogę jeszcze zaliczyć możliwość łapania przeciwnika za ręce i trzymanie ich.

Jak na razie to ta gra JEST PARODIĄ MMA, która posiada za dużo wad i za mało pozytywnych cech żeby opłacało się ją kupić. Jak ktoś na prawdę lubi ten sport i planuje zakupić grę o tej tematyce na dzień dzisiejszy polecam zakup UFC 2010.

15. `ToniDi

`ToniDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z mazur
    pierwsze wrazenie slabe spodziewalem sie czegos lepszego ale cos czuje ze im dluzej bede gral tym bardziej sie wkreci tak jak to bylo z FN4 :)

16. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Demko przypadło mi do gustu nawet bardzo system walki jak dla mnie prostszy niż w UFC 10 wszystko by uszło ale dwie rzeczy mnie martwią to że za każdym razem trzeba kończyć wszystko w parterze ( nie ma że przeciwnik dostanie cios w stójce obala się i KO o nie tu trzeba gościa dobić w parterze) i system obrażeń nie ma go żadnych podbitych oczu czy otarć są jakieś tam ślady krwi po ludziach od FNR 4 spodziewałem się więcej myślałem że twarze po walce będą zmasakrowane jak w UFC 10 lub nawet lepiej. Mam nadzieję że do czasu premiery znikną te mankamenty to gra będzie bardzo dobra a nie tylko dobra, a czy będzie lepsza czy gorsza od UFC 10 czas pokaże.

17. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale dwie rzeczy mnie martwią to że za każdym razem trzeba kończyć wszystko w parterze ( nie ma że przeciwnik dostanie cios w stójce obala się i KO o nie tu trzeba gościa dobić w parterze)
    - - - - -

jak sie jest ciankim bolkiem i się grać nie umie to tak potem jest :] ... Ja nie mam problemu zabić gościa w stójce. Trzeba tylko umieć ...

18. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Najwidoczniej mam kiepski gust, nijak to ma się do tego ze jestem strasznie wybredny ale i tak przypadło mi do gustu bardziej niż UFC ? może dlatego ze za dużo grałem może ?
    UFC to taki tekken i nie ma nic wspólnego z tym sportem poza otoczką :) ale nie ma sensu robić wojny to tylko indywidualne zdanie a przy pierwszym poście się trochę spiąłem w barach sory :))

19. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    lol @Hawok wymiatasz!

1 osoba to lubi.
  20. Jacław

Polubienia:
    184
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Chętnie zobaczę jak to robisz:) Pokaż jakiś gameplay nam "ciańkim bolkom", ale nie zabijaj od razu!!! Wystarczy, że go znokautujesz.

EDIT: Jednak się niby da http://www.youtube.com/watch?v=Zia8gzOKJNc&feature=related co nie zmienia faktu, że i tak jest to śmieszne, przeciwnika można zbyt wiele razy powalić po czym najnormalniej w świecie wstanie. Robiłem tak przez 3 rundy.

21. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Chodzi o szybkie KO w stójce, takie jakie znajdziemy w UFC tak da się to zrobić i udało mi się kilka razy ( 3 ), a złotej metody nie ma to jak nokaut w FNR4 można walić 12 rund bez ko :) a walnie się raz i deski.

@Edit: @up hehe w tył głowy dostał/szyja i deski.
    To może określmy to tak UFC:2010 - Dla hardcorowców ( co jak co system walki jest wymagający, a zarazem efektowny i zdecydowanie gra na imprezki pogranie po necie bądz versusy ze znajomymi a EA:MMA - Dla casuali ( + dobry tryb kariery, proste nieskompilowane sterowanie 5min gry i wiesz o co be ) i wszyscy są zadowoleni mimo to na rynku obecnie jest jedna gra nawiązująca to sportu teraz będą aż dwie, więc równie dobrze można posiadać w obie, ja tak robię w przypadku Fify 11 i PES 2011 :)

A i tutaj jeszcze jeden gameplay http://www.youtube.com/watch?v=VPF5-FexsEI z jakimś innym systemem wychodzenia z dźwigni/duszeń( 3:03,1:58 min filmu ) tego w demku nie spotkałem "jeszcze" no i udało mi się złamać rękę przeciwnika.

Wczytywanie...

Poleć forum