1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Sports MMA, gogoplata, omoplata

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ronnin, Lipiec 9, 2011.

1. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siemka, wie ktoś może jak wykonać gogoplate lub omoplate w ea mma bo mi w ogóle nie wychodzi wiem, że te dwa duszenia można wykonać jedynie z pozycji rubber guard - bottom, gdy jestem w tej pozycji wciskam kombinacje przycisków i d*pa blada . pomocy!

P.S. Jeżeli istotny jest styl walki zawodnika to moim stylem jest Judo a wyżej wymienione kombinacje są ze stylu jiu-jitsu, ale to chyba nie ma większego znaczenia.

Pozdrawiam! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @up!

4. Wojtal

Wojtal Świeżak Świeżak

Polubienia: