1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ea sports mma kilka pytań

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez memeczyslaw, Październik 29, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam kilka pytan na temat ea mma po pierwsze kiedy przeciwnik wykona duszenie jak mam sie przed tym obronić? jest taki dziwny okrąg podczas duszenia i nie mam pojęcia co robić i to samo kiedy ja wykonuje duszenie, po drugie kiedy moj przeciwnik mnie znokautuje da rade sie jakos obronić? na ekranie pisze zebym wciskał przycisk b ale moj zawodnik wogole na to nie reaguje i walka sie konczy aha i jeszcze jak wykonać dzwignie musze szybko wciskać dany przycisk czy robic to jakos w odpowiednim tempie? i to samo w druga strone jak sie przed dzwignią bronić? jest wogole jakis tutorial w tej grze zeby sie czegos nauczyc? dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    W duszeniu musisz kręcić lewym analogiem, szukać odpowiedniego pola i podążać za nim. Podczas nokautu musisz wciskać B tak szybko, żeby na górze pasek Head cały się wypełnił zamiast spaść do zera. Natomiast przy dźwigniach trzeba wciskać przycisk w odpowiednim tempie, takim jak pokazuje się na ekranie.

4. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Moze dodam tylko ze podczas zakladania dzwigni ja nie zwracam uwagi na wyswietlany przycisk X tylko skupiam sie na staminie - nie mozna pozwoli zeby spadla do zera.

6. Fazi93

Fazi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No chyba, że Twój zawodnik ma Submission Chain, wtedy można przejść po nieudanym chwycie do innej dźwigni/duszenia, nie mniej stamina bardzo ważna ;)

7. krystiano46

krystiano46 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdzie moge sprawdzic czy zawodnik ma Submission Chain.

Wczytywanie...

Poleć forum