1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 EA Sports MMA

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Tieu, Październik 18, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ea mma

Nazwa: EA Sports MMA
    Data wydania: 22 października 2010
    Gatunek: Sportowa/ Bijatyka
    Multiplayer: Tak
    Developer: EA Tiburon
    Wydawca na swiecie: EA Sports
    Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
    Bardzo zbliżona do znanej serii UFC, produkcja EA przedstawia walki MMA. W grze będziemy mieli możliwość wcielenie się w wiele gwiazd tego, jakże brutalnego sportu. Więcej praktycznie nie ma czego pisać, bo wszystko jest jasne. Graficznie nie wygląda najgorzej, choć najwierniejsi fani zostaną z UFC. Właściwe całe „EA MMA” wydaję się trochę mierną kopią tejże serii.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Ściągnąłem, zagrałem i nie było rozczarowania - nastawienie było na grę "porażkę" . Zwiastuny obiecywały niewypaloną grę. Nie wiem jak można wydać 180+- na tą grę, nawet bym sobie jej nie wypalił na vtb. Statystyki przed walką wyglądają jakby to było hmm... gra dla dzieci(?) . Jedyne co jest fajne to pokazane jak wychodzą na ring, choć i tak to 'rozpakowanie' haha psuje to wszystko. Dla mnie 0,01 na 5.

4. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dla mnie kozak, gram świetnie się bawię, proste do ogarnienia podstawy dobra gra ze znajomymi strzał w dziesiątkę :)) moje zdanie !

6. karolcia

karolcia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc az taka slaba ta gra jeszcze nie gralam ale widzialam filmiki wyglada nawet przyzwoicie??

7. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No na filmikach ciosy nie wygladaly zbyt dynamicznie lepiej wyszlo to w ufc, czy producenci nie widzieli tego ze te ciosy byly takie lylawe ? Ale jak sie bedzie grac mysle ze bedzie leppiej nieldugo ssam, jest chyba bardziej dorobione od ufc no i epsze sa obrazenia.

9. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    gierka miażdży ufc pod każdym względem. Jeśli tylko odpowiednio opanuję się technikę gry, to jest dużo bardziej dynamiczna i o wiele lepsza od produkcji THQ. Do teog chciałbym dodaż HEKTOLITRY krwi, i to nie są żarty. Wystarczy odpowiednio powalczyć, a efekt może być taki, że ręce, nogi, plecy, stopy - dosłownie wszystko jest we krwi. Polecam łamać nosy piętą, wtedy możemy zaobserwować przyjemną "fontannę" :p sama gra ma mechanikę Fight Nighta, więc jak ktoś lubi ambitniejsze mordobicia, gdzie trzeba myśleć a nie mashować 2 przyciski, to bardzo, bardzo polecam ! 9/10 ;)

10. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po 15 wygranych 0 porażek w karierze dostałem już walke o pas ;P ... za szybko to. Już jestem mistrzem Strikeforce a grałem z 3 godziny ;x

11. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Możer warto spróbować zmienić poziom trudności ;) Dla mnie kariera jest znacznie lepsza niż w UFC gra się po prostu przyjemniej.

Zgadzam się w 100%, gra jak dla mnie jest lepsza niż UFC pod wieloma względami, najbardziej przypadł mi do gustu gameplay który jest duiżo lepszy niż u konkurencji, gra się zdecydowanie płynniej lepsze animacje dają się wyczuć

12. szpruchos

szpruchos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra nie jest lepsza od UFC 2010 ale jest konkurencyjna. Ma swoje plusy i minusy. Ale mniej minusów ma UFC. Jedno pytanko. Do czego służy ten tryb MMA 101? Bo tam tylko jedna walka jest i można potem wyjść do menu albo rematch.

13. aveiro

aveiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra niszczy UFC tylko trzeba się wczuć , Gameplay 100 x LEPSZY !! niż ufc !! daje 9/10

14. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Gierka wymiata,swietnie dzwignie wchodza:D.

15. djcris

djcris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  16. cwyter

cwyter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra bije na głowe ufc pod względem mniejszej ilości błędów lepszym wykonywaniem balach duszeń itp niema w niej ko z niczego tak jak to było w ufc nieraz dostałeś bombe i padałeś odrazu ea mma jest takze dynamiczniejsza ciosy wykonywane sa w tempo np kombosy bomba bomba but wszystko wchodzi płynnie a w ufc nieszło walic takic składanek jednym słowem jesat to najlepsza gra o tematyce mma moja ocena 9/10

17. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dla mnie też gierka super

btw
    wie ktoś o co chodzi przy submission gdy trzeba znaleźć strefe?
    takie kółko się pokazuje i trzeba kręcić lewym analogiem
    kiedy się kręci w prawo a kiedy w lewo?

18. `ToniDi

`ToniDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z mazur
    wkur.. mnie faza ze nie mozna tatuazy powiekszac i przemieszczac tam gdzie sie chce chyba ze nie wiem jak to zrobic a pozatym UFC zostalo poskladane bez konkurencyjnie tryb kariery kozak

19. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każda ma swoje wady i zalety ale zdecydowanie mnie bardziej zaciekawiło MMA od UFC w którym postacie sztywno się poruszają. W MMA jest szybsza dynamika a do reszty trzeba się przyzwyczaić :) więc stwierdzam że... MMA nie wyleci przez okno jak to było w przypadku UFC2010 :]

20. wofpawel

wofpawel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mi się wydaje, czy w tej grze jest mało ciosów. Zagrałem z 10 walk i praktycznie każda wygląda tak samo.

21. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    hahaha ko z niczego? jesli jest słabszy zawdonik to wiadomo ze po mocnym, celnym ciosie pada (gdy jest osłabiony)
    takie gry nie są dla ciebie lepiej pograj sobie w tekkena

ea mma słaba gra

Wczytywanie...

Poleć forum