1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Sports UFC 2 oficjalnie zapowiedziane

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po przejęciu przez EA praw do tworzenia gier na licencji Ultimate Fighting Championship od upadłego THQ w 2014 roku pojawiła się pierwsza produkcja elektroników na licencji amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki - UFC: Ultimate Fighting Championship. EA Sports w końcu zapowiedziało kontynuację.

Fani mieszanych sztuk walki długo musieli czekać na zapowiedź kolejnej odsłony walk w oktagonie. EA Sports na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zapowiedziało powstawanie kontynuacji.

Jeszcze dzisiaj powinniśmy poznać szczegóły nowej gry. Czego możemy się spodziewać? Ciężko stwierdzić. Z pewnością możemy oczekiwać masy zawodników oraz szerokiej gamy technik.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jak dla mnie THQ robiło konkretne UFC na konsolę.
    Po przejęciu przez EA i stworzeniy EA SPORTS UFC była to dla mnie padaczka którą po tygodniu odinstalowałemi sprzedałem,tak więc po drugiej odsłonie spod skalpela EA nie spodziewam się żadnej rewolucji.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

4. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    chyba sobie k. żartują!
    wzięliby sie za fight night champion2 a nie to ufc, którego pierwsza część była ż e n u j ą c a

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też się zgadzam. Brakuje konkretnego Fight night round 5. Bo champion to była chyba taka odskocznia..

Ufc już jest na next genach więc niech dają boks.

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie.
    Fight Night Championship 2 byłby dobrym pomysłem,byle nie był tak krótki jak pierwsza odsłona.
    Ale UFC z ich rak zostało zbeszczeszczone

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

7. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pewnie jeszcze próżno liczyć na to, że jakakolwiek cześć fight night zostanie dodana do wstecznej kompatybilności... brakuje mi tej gry na x1

Wczytywanie...

Poleć forum