1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Sports UFC 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 23, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Bede pierwszy:
    ograłem narazie kilka walk jedynie ale co moge powiedziec grafika miazga, pot,krew itd wszystko wyglada jak zywe.. wszelkie grymasy rozciecia itd.. stójka to stary dobry fight night dynamika, precyzja wszystko eleganckie nie ma do czego sie przyczepić. Parter i tu znowu zaczynaja sie schody o ile w stojce dynamika jak na zywo tak parter to jedna wielka mini gierka, wczesniej krecilem analogiem i jakos zwinie wchdozily zmiany pozycji bloki itd a tutaj zamiast skupiac sie na walce leze w parterze i na mini kwadraciku czytam jeszcze w którą strone mam skrecic analog zeby zmienic pozycje i generalnie zamiast walic ile fabryka dala to ciągle skupiam sie na czytaniu w ktora strone mam ten analog dac strasznie to daremne i dretwo wychodzi..cały fun z parteru zabiera wyglada to w zasadzie jak samouczek a nie walka, poddania identycznie jak w tamtej czesci wiec jak dla mnie kiepsko.. Generalnie po kilku walkach ejstem zadowolony na plus:
    - dynamika stójki
    -grafika
    - ilośc zawodników i kategorii
    - ciekawe tryby w tym fut
    - cała otoczka walki

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Od razu mówię, że nie przepadam jakoś za tymi nowymi UFC (począwszy od tego na XO, UFC 1). Stare UFC czy MMA EA z X360 znacznie bardziej mi się podobały.

Pograłem chwilę dzięki EA Access :

Moje wrażenia są takie, że gra jest dziwna. Czasami w stójce wchodzą takie bomby.. a przeciwnik nadal stoi na nogach - co mnie chyba najbardziej irytuje. Żeby w stójce kogoś zwalić na mate potrzebował zazwyczaj 2 rundy.. I to było mozolne okładanie przeciwnika..
    W parterze denerwujący jest ten kwadrat z opcjami co teraz zrobić - spowalnia to jakoś akcję. I ogólnie nie lubię w tej grze parteru.
    Efekt rozwalania komuś twarzy jest dość dobry na ringu jest później trochę krwi - to akurat mi się podoba. Ale takie szlagi jakie dostaje w twarz powinny przeciwnika powalić, a nie lekko go rozciąć..

Gierka zdecydowanie nie przekonała mnie do siebie. I ciesze się, że EA Access umożliwił mi zapoznanie się z tą grą.

Może fani UFC widzą to inaczej.. ale jak pisałem na początku nie jestem jakimś mega fanem.

5. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    Ograłem kilka walk i twierdze jak większość że stójka jest genialna ale parter mi jakoś średnio wpadł w gust (może dlatego ,że słabo w nim walcze)

6. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem gierka na prawdę ekstra. Może dlatego, że jestem fanem ufc i mma, także stójka bardzo mi się podoba. Parteru także nie lubię na razie, bo go nie ogarniam za bardzo. Mój jedyny parter tak samo jak Conora McGregora w prawdziwym świecie to jak najszybsze wrócenie do stójki :D
    Jedyne co mi się nie podoba to to, że jak ogłuszysz przeciwnika np. w głowę ( wiecie o co chodzi) to jak przeciwnik trzyma gardę to nie ma opcji, żeby go znokautować, bo ciosy nie dochodzą.

7. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    zakładam że po owym ogłuszeniu dalej próbujesz atakować głowę przeciwnika :p a tu nie tak to trzeba rozegrać :)

8. Mysciak

Mysciak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak. Zauważyłem u przeciwników, że wtedy najlepiej sprawdzają się ataki na korpus, tylko przeciwnik musi mieć odbity korpus do czerwonego, a ja w walce bardziej skupiam się na głowie ( zresztą nudne to jest co niektórzy robią, że 90% ciosów na korpus walą), co może dać szybszy nokaut, a na korpus atakuje tylko wtedy, żeby odsłonił gardę, a czasem nawet nie muszę tego robić, bo gram głównie rankingi McGregorem, a on ma takie kopnięcia( zwłaszcza taka obrotówka), że ciężko je wyczuć i często zdarza się tak, że przeciwnik szykuje się do puncha, a wtedy dostaję kopa w głowę :D
    W dodatku zagrałem sobie kilka meczu w ultimate team i nie ogarniam za bardzo. W rankingach mam bilans 17-8 a w ultimate teamie coś w stylu 2-10 albo gorzej. W ogóle moi fighterzy mają jakieś podstawowe ciosy, a przeciwnicy wszystkie te ciosy, które mi się podobają u normalnych fighterów ( superman punche, jakieś obrotówki itd.)

9. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Nie wiem jak u was ale u mnie ostatnio wyskoczyla jakas dosyc duza aktualizacja po ktorej widze ewidentnie jeszcze poprawiona grafike jak by plyniejsze ciosy, czuc sile ciosu i parter bardziej dynamiczny mzoe ktos sie wypowie lub poda co w tej aktualizacji bylo

Wczytywanie...

Poleć forum