1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA wycina funkcje z FIFA 16 na PS3 i X360 ze względu na "ograniczenia sprzętowe"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

FIFA 16 nie ominie konsol starej generacji, ale już wiadomo, że posiadacze PS3 i X360 będą musieli liczyć się z pewnymi cięciami w porównaniu z edycją gry na XONE i PS4. I niestety nie mowa tu tylko o jakości wizualnej nowej gały kopanej...

W najnowszym wpisie na swoim blogu pracownicy EA Sports przedstawili różnice, które mają wystąpić w wersji FIFA 16 na PS3 i XONE. Pewne funkcje mają zostać wycięte w związku z "ograniczeniami starej generacji konsol".

Funkcje, których nie znajdziemy na PS3 i X360 to "Creation Centre, Custom Music oraz Chants, Tryb FIFA Interactive World Cup, Game Face, prezentacje Jeffa Stellinga, Match Lobby oraz alternatywny komentarz Clyde'a Tyldesleya i Andy'ego Townsenda (w angielskiej wersji językowej)".

Oczywiście tłumaczenie, że te cięcia wystąpiły w związku z ograniczeniami sprzętowymi można włożyć między bajki. Na szczęście na PS3 i X360 również zagramy w tryb Kariery oraz w bardzo popularny moduł FIFA Ultimate Team. Na wszystkich konsolach powalczymy również w mistrzostwach kobiet.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Custom Music? Czy to oznacza, że będzie można w końcu wgrać własną muzykę do Fify? (nie to, że nie podoba mi się soundtrack, ale po 400h może się znudzić :) )

BushyAxis793 lubi to.
  4. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    TAka opcja była już bodajże w Fifie 13 a może i wcześniej.Mnie ciekawi funkcja Game Face co to jest czego nie było w Fifie 15?

EDIT:Co skanów twarzy piłkarzy nie będzie czy co? W googlach nie znalazłem żadnych informacji o tej opcji poza tym że jej nie bedzie...

Ostatnia edycja: Wrzesień 10, 2015
  5. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Mnnie ciekawi czy dadza zamiennik ligi mistrzow i pucharu uefo bo na groma mi tyle klubow jak nie moge rozegrac zadnego turnieju miedzy klubami jedynie w karierze;/

6. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Game face to opcja zeskanowania swojej twarzy i wklejenia na swojego wirtualnego piłkarza :) ot ciekawy bajer :)
    Opcja dostępna na http://www.easports.com/gameface

7. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    mnie jednak zastanawia jedna rzecz... niby wszystko jzu takie realne itd nawet siedzia sprayem rysuje linie:) a nadal jak dostaje kontuzji badz złamania 0 wbiegajacych lekarzy i chlopakow z noszami zawsze schodze jak by nigdy nic:)

8. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Dzięki za wyjaśnienie! :) W taki mrazie wychodzi na to, ze niczego istotnego nie wycięli ot zbędne bajery, lobby i Interactive World Cup.Szczerze nawet nie poczuje, że tego nie ma.

9. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Nie chce się im i to jest cała prawda. Kto by sobie 4 litery zawracał jakąś starą generacją... (nie żebym to popierał)

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mimo że fifa na x360 mnie już nie interesuje to potępiam takie zachowanie. I technologiczne bariery to wymówka dla tłumoków. Prawda jest taka że tną koszty tej produkcji bo i sprzedaż pewnie spadnie. Szkoda że nie powiedzą tego otwarcie tylko zasłaniają się wydajnością. Jakoś do tej pory takie funkcje działały w poprzednich odsłonach więc w czym problem ?

11. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Dokładnie.Własna muzyka i przyśpiewki? To pierwsze działało, używałem ale to drugie?Te przyśpiewki były ciche i nie wiadomo było kiedy one były włączone a kiedy nie włączone i kiedy były odtwarzane i kiedy nie więc zmiana myślę na plus.Ten komentarz mnie chyba najbardziej rozbawił a więc Xbox360 jest zbyt słaby by poradzić sobie z angielskim komentarzem?Żałosne.

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ograniczenie, owszem - jest ale chyba umysłowe. Twórców rzecz jasna bo jeśli ktoś ma jeszcze x360 i jest fanem fify to właśnie sami sobie ograniczyli grono potencjalnych klientów. strzał w stopę
    to wg mnie albo powinno zrezygnować całkowicie z wydania produktu albo wydać go bez ograniczeń
    rozumiem że nowa generacja i że starą mają w d... ale jeśli tak jest to po co oni ją w ogóle wydają na stare generacje ?
    nie jestem fanem Fify, wolę PES ale w życiu bym nie pomyślał że tego typu gra zostanie wydana w taki sposób.
    antyreklama sama w sobie a fani na pewno szybko potępią tego typu zagrywki :]

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wszystko pod względem graficznym i wydajnościowym bym zrozumiał - wiadoma sprawa..

Ale dlaczego nie będzie alternatywnego komentarza w wersji angielskiej tego kompletnie nie rozumie..

Wczytywanie...

Poleć forum