1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA wyda epicką grę RPG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maroko freestyle, Marzec 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Koncern Electronic Arts chwali się, że zawarł umowę z firmą 38 Studios, na mocy której wyda "epicką grę RPG dla jednego gracza" szykowaną przez studio Big Huge Games. Nad Project Mercury, bo taki tytuł roboczy nadano tej pozycji, czuwa Ken Rolston, mający na swoim koncie stanowisko designera przy Elder Scrolls III: Morrowind oraz Elder Scrolls IV: Oblivion. Pomagają mu autor powieści fantasy R. A. Salvatore i Todd McFarlane ("Spawn"). Wiemy jeszcze, że gra zmierza na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    oby nie były to klimaty rodem z gothica... Mogliby dać coś bardziej współczesnego

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A mnie by to pasowało ;) Czekam na Gothica 4, ale chętnie zagrałbym w coś podobnego, bo miał to być Risen, ale po opiniach się zraziłem...

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    ja tez zagralbym w cos zblizonego do gothica a najlepiej jeszcze jakby byl nasz jezyk

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Dla mnie EA z tym tytułem już w tej chwili stoi na straconej pozycji. Nie trawię takich RPG. Wolę jRPG w starym stylu :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum