EA wygadało się na temat nadchodzącego DLC do Battlefield 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik


Już w przyszłym tygodniu mamy zostać zalani informacjami dotyczącymi nowego DLC do Battlefield 3. Tako rzecze jeden z wiceprezesów Electronic Arts.

Losy odbywającej się w przyszłym tygodniu konferencji prasowej w Nowym Jorku z udziałem Electronic Arts powinny interesować wszystkich tych, którzy nie mogą się doczekać choćby strzępów informacji nt. przyszłego DLC do Battlefield 3. Peter C. Ausnit, wiceprezes ds. Relacji Inwestorskich w Electronic Arts, zapytany przez swoich udziałowców o kolejne DLC do FIFA 12 i Battlefield 3, zapewnił:

Już w przyszłym tygodniu, przy okazji eventu, który będzie miał miejsce w Nowym Jorku, usłyszycie z naszej strony zapowiedzi dotyczące Battlefielda.
Nic więcej z ust Petera nie padło, choć znaleźli się tacy, którzy twierdzą, że w owych zapowiedziach kryje się DLC do BF3 o nazwie All American - zestaw 4 map, a zarazem 4 dużych amerykańskich miast: Nowy Jork, Miami, New Jersey i San Francisco.

Ile w tym wszystkim prawdy? Jeżeli szczęście nam dopisze, przekonamy się o tym już w najbliższych dniach. Pewne jest jedno: Powrót do Karkand ustawił poprzeczkę bardzo wysoko, a gracze oczekują jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Ja też. Słyszałeś, EA?
źródło •• EA wygadało się na temat nadchodzącego DLC do Battlefield 3
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może w końcu naprawią tą grę, bo czasami mam ochotę wyrzucić ją przez okno...
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Przeciez to bylo wiadomo ze EA pojdzie w slady Activision i beda DLC i bedzie kasa ;)
Tylko do BF3 przydaloby sie jakies konto premium by je dostawac jak na ELITE.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Drugi cod, pewnie to to za 1200 MSP dadzą ..
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli będzie to porządne DLC to ja czekam z niecierpliwością i kupię na 100% mam nadzieję ,że nie zniżą się do poziomu Activision i nie dadzą 4 map za 50 zł.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam wystarczą podstawowe mapy. Ja zawsze mam tak że jakiegoś dodatkowe mapy nigdy mi nie podchodzą.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Dają nowe mapy - ŹLE. Nie daliby - też ŹLE.
Porównania do serii CoD tylko mnie zniesmaczyły.
Ogarnijcie się!
Nikt Was do grania nie zmusza. A już tym bardziej do zakupu DLC.
Na podstawowych mapach jest od groma ludzi i jakoś nie widzę powodu, żeby się to miało zmienić.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może w końcu naprawią tą grę, bo czasami mam ochotę wyrzucić ją przez okno...
Rzucaj tylko daj jeszcze namiary kiedy i gdzie.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ciekawe co dadzą w tym dodatku, ale jedno wiem, nie kupię jeśli nie naprawią najważniejszych bugów i nie dadzą priv match.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
o kurde, jak by dawli takie miasta! ŚWIETNIE!
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dają nowe mapy - ŹLE. Nie daliby - też ŹLE.
Porównania do serii CoD tylko mnie zniesmaczyły.
Ogarnijcie się!
Nikt Was do grania nie zmusza. A już tym bardziej do zakupu DLC.
Na podstawowych mapach jest od groma ludzi i jakoś nie widzę powodu, żeby się to miało zmienić.


MATKOO! CHWAŁA CI!! Wreszcie ktoś coś powiedział! Mnie także już denerwowało to głupie porównywanie do coda i to cen z coda. Jak nikt nie chce to niech nie kupuje ale też jako fan BF to taki DLC to mus! Ja juz nie mogę się doczekać, niezależnie ile będzie kosztować!
 

rybus27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dadzą 4 mapy i każda z nich będzie się rozgrywać w mieście? Brak otwartych przestrzeni? Wątpie.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Ja dodatek kupuję od razu po premierze. Co to jest 50 zeta za kilkadziesiąt godzin grania, wydałem 200 zeta na preorder i już mam ponad 150 godzin online a zapowiada się drugie tyle.
Takie DLC nie kosztuje dużo a na multi to nie kampania która się kończy po 6 godzinach grania. Ktoś pisał wyżej o koncie premium, faktycznie przydało by się coś takiego, zapłacisz raz większą sumę i pobierasz wszystko od strony. Jako że gram w BFa na PS3 to w ramach składek zapłacę za to połowę ceny :)
No to czekamy :D
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Moi przedmówcy powiedzieli wszystko więc dołączam się do, tego że kupie jak ponaprawiają błędy które aktualnie znajdują się w grze.
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście brak mi map w scenerii zimowej, jak również stosownych do nich kamuflaży... no i oczywiście oddajcie moje ulubione skutery wodne i quady :D Chociaż z drugiej strony patrząc, co by nie dali i tak się kupi i będzie się grało.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rzucaj tylko daj jeszcze namiary kiedy i gdzie.
Bez Online Pass'a to nawet by Ci się nie opłacało .
 

SingByBlaster

Świeżak
Świeżak
To jest smieszne !
Za internet zapłać, za xbox live zapłać , i jeszcze aby moc zagrac w nową mape to trzeba znowu bedzie moze jakies konto premium kupic.
Jak tak bedzie to **** w xboxa i kupie ps3 przynajmniej net za darmo!
 

aker2

Banned
Jeśli będzie to porządne DLC to ja czekam z niecierpliwością i kupię na 100% mam nadzieję ,że nie zniżą się do poziomu Activision i nie dadzą 4 map za 50 zł.
Nie pisz że 5 map za 50zł bo jest mapka zombie która jest zawsze genialna i wystarcza na bardzo długo takie Moon pełno Ester Eggów ukrytych rzeczy miła atmosfera dobra komunikacja.
 

anachseamon

Świeżak
Świeżak
A back to karkand to niby za darmo bylo, trzeba bylo dac 1200 msp czyli jakies 55 zl
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Możliwe, że dodatkiem tym będzie 'Battlefield 2143', podobnie, jak to miało miejsce z BF2 i BF2142.

•• Teorie spiskowe: DICE ukryło informację o Battlefield 2143 w Powrocie do Karkand?

To by było logiczne. W BC2 i Vietnamie zaliczyliśmy powrót do przeszłości, w BF3 dostaniemy skok w przyszłość.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom