1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA zarobiło ponad 10 milionów dolców dzięki Online Pass

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Walka z rynkiem wtórnym twórcom się opłaca - konieczność wykupywania "przepustek" do trybu multi odznaczyła się w kasie elektroników niezłą sumką.

Nie wiecie o co chodzi z Online Pass? Jest to sprytny system, który wymaga od gracza zakupu dodatkowego kodu umożliwiającego mu granie w sieci w momencie, gdy zakupił on używaną grę. Owa przepustka kosztuje zaś w przypadku EA 10 dolarów i została wprowadzona na dobre dopiero w tym roku.

Już widać jednak plusy tego zagrania, z czego cieszy się Eric Brown, dyrektor firmy. Według jego słów ze sprzedaży Online Passów na konto firmy wpłynęło "pomiędzy 10 a 15 milionów dolarów", które jego zdaniem firma powinna dostawać od dawna, a nie pozwalać graczom na darmowe korzystanie z produktu, za który im nie zapłacili.

źródło : •• EA zarobiło ponad 10 milionĂłw dolcĂłw dzięki Online Pass

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    EA zarobiło sporo kasy :) Już dawno powinni to wprowadzić a nie dokładać do interesu.

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zwykle zlodziejstwo i tyle

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bardzo dobrze w końcu ci co kupują używki zrozumieją że kradną gry !! Jak dla mnie kupowanie używanych gier powinno być nie legalne ale zaraz jest nielegalne ale jakoś nikt się tym nie przejmuje, aby sprzedawać używane gry (nie mówię tu o grze którą dostaliście od ciotki ale wiecie że jej nie lubicie i sprzedajecie nie używaną)trzeba mieć zezwolenie producenta danego oprogramowania na odsprzedaż, a ludzie w najlepsze kupują używki i twierdzą że są oryginalny tak jasne.

6. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alters dobrze mówi. Ja zawsze kupuje nowe gry. Jak komuś 200 zł to za dużo powinien kupować czasopisma grami za kilka zł.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    glupota jest to ze nie mozna danej gry odsprzedac wszystko chodzi tu o kase bo oni z tego nic nie maja jak ktos odsprzeda gre co mu sie znudzila a jak ktos nie ma kasy na orginaly zostaja piraty

8. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy śmiać się czy płakać patrząc na posty dwóch panów powyżej...

9. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No, mam nadzieję że jeździcie nowymi i nie używanymi samochodami z salonu bo przecież jak używany to zwykłe złodziejstwo, kradzież! Policja was jak i połowy kraju jeszcze nie zwinęła? No bo przecież producent samochodu nie zarobił, złodzieje!

No a jak kogoś nie stać na nowe auto z salonu to niech sobie kupi rower za kilkaset złotych.

Nie rozumiem ludzi którzy kupują używany samochód i myślą że są na równi z tymi co kupili nowy z salonu.

o ja pier*ole...

10. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak sadzisz ze kazdego stac na nowy tak by nie bylo uzywek chyba na sprzedaz, i ktos ma niczym nie jezdzic jak go nie stac na nowy?

11. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Człowieku nudny ten twój bełkot.
    Jak chcesz go kontynuować, to załóż sobie jakąś organizację.
    Może kiedys zrozumiesz definicję słowa KRADZIEŻ.

12. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mój online pass do Sims 3 nie działa, chociaż grę kupiłem w Media Markt. Po wymianie na inny też nie działa.
    Xbox i EA odmawiają pomocy. Co zrobić?

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Gdybym ja miał coś takiego napisać, to najpierw pier*olnął bym łbem o ściane, może by mi sie odechciało. Z tego co napisałeś w tym poście wnioskuje, że masz wille z basenem, na koncie miliony przybywają codziennie, a zamiast aut jeździsz limuzyną z szoferem, tak? Pewnie w rzeczywistości jeździsz używanym Volkswagenem z '99, więc skoro kupowanie używanych gier to dla Ciebie zbrodnia, to za kupienie np. używanego auta/filmu na DVD czy może nawet używanej odzieży :)O) pod gilotyne, nie?

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ładnie natłukli na tym forsy, a zaraz i inni wydawcy to podłapią jak zobaczą ile na tym EA zarabia :p
    Do tych krzykaczy o te passy, płaczecie o kod za 10zł, ale haracz w postaci gold to już płacicie potulnie :D

15. cierp

cierp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jestem złodziejem...Pójdę jutro na policję, pewnie za to odpowiem...albo mnie wyśmieją.

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jesteś złodziejem, bo nie płacisz twórcy za wykorzystanie jego własności intelektualnej. Jeżeli tego nie rozumiesz to radzę trochę pomyśleć i poczytać.

Inaczej jest z grami na PC - tam można instalować określoną ilość instalacji gier na iluś tam kompach np. Wiedźmin 2 na 5-iu jednocześnie, ale odsprzedaż używanej płyty to również 'zbrodnia' :)

17. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To tak nie działa.
    Gry a samochody to zupełnie inna wartość materialna.
    Więc nie można od tak po prostu sobie ich porównywać pod tym względem.

18. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nawet nie wiem kiedy ten cały OP stał się standardem....niemal w każdej grze teraz. Przecież to śmieszne , aby płacić za używkę i zaraz znowu za dostęp do multi. Nie stać mnie na nowe gry , a w marketach w ogóle nie tanieją , czasem coś do serii Classic trafi....jedynie allegro ma znośne ceny niestety. Kupowanie używek stało się jeszcze bardziej szkodliwe niż piractwo. Hmm, trzeba mniejsze zło wybrać i podziękować za multi. Kiedyś i bez niego się grało cudownie.

19. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    kupiłem rok temu 5 gier i cały czas je wymieniam nie kupiłem ani jednej więcej płacę aby za wysyłkę

U MAD EA!?:D

20. JuchuS

JuchuS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ajj. Niestety jest mi bardzo przykro poinformować panów 'krzykaczy' którzy tak głoszą, że kupno używanej gry jest kradzieżą. Bo tak na prawdę to nie jest. I żeby było ciekawiej nie jest nią nawet piractwo! A wiecie dlaczego? Mianowicie jak pewien bardzo mądry człowiek powiedział: gdy odkupisz używaną grę, bądź ściągniesz grę z internetu to oryginał nie znika tak jak ma to w momencie kradzieży samochodu. Więc niestety ale KRADZIEŻĄ tego nazwać nikt nie ma prawa :) Pozdrawiam

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale jest to kradzież własności intelektualnej jeśli tego nie możesz zrozumieć to odpuść sobie dyskusję w tym temacie. Każdy kto gra w jakąś grę która nie ma licencji freeware/shareware/trial/demo powinien uiścić opłatę za nią.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum